A Day In A Life

by - 7:07 odp.

Dle mého názoru se tahle věc spíše objevuje na youtube v podobě vlogu, ale jelikož jako bloger si musím poradit a svůj Day In A Life jsem vymyslela jinak. Vzala jsem foťák a vyrazila a protože jsem si myslela, že by se Vám takový článek líbil, právě u této příležitosti, kdy jsem s Tomem šla na kávu a nafotit outfit pro blog, řekla jsem si, že tím nemám nic ztratit a ukáži Vám, jak takový den blogera chodí.
Každé ráno, dobře, né každé ráno se mi povede vstát v šest hodin, abych se pořádně nasnídala, nalíčila se a vypravila do školy. Většinu času první budík odkládám a vstávám až o půl sedmé, v horších situacích zjišťuji, že absolutně nic nestíhám. Tak právě tahle situace padla na dnešek, kdy jsem nestihla snídani, a to si na ní zakládám. Stíhám se namalovat a naházet do tašky věci, které ten den budu potřebovat. Po zemi se mi válejí věci, které jsem nestihla uklidit, snažím se jim vyhnout, dalo by se říct, že tancuji mezi nepořádkem jak se snažím obléct. Venku je krásně, den dělaný pro sukni a jeansovou bundičku. Krása. Zjišťuji že nestíhám, obouvám se, beru peněženku, mobil, klíče a po sedmé hodině vybíhám na autobus.

Po cestě do školy si píšu s Tomem, většinou do centra dorazím kolem půl osmé. Nepatrně zjišťuji, že bych se měla ještě podívat na literaturu, ze které jsem psala test, zbíhám do školy, nemůžu najít kartu od dveří. Horší ráno jsem opravdu mít nemohla. Po ránu vyjít až do třetího patra naší školy je pořádný tělocvik, jsem ráda, že usedám ke svému stolu, vytahuji učebnici a přečtu látku. Postupně přicházejí spolužáci a v osm vyrážíme si napsat test, který jsem zvládla. Čekám na Toma do půl desáté a potom společně vyrážíme do místní oblíbené kavárny na ranní kávu, kterou jsem nutně potřebovala a později i kus dortu, který byl odměnou za tak pořádně udělanou práci.
Stavuje se za námi kamarádka Terka, věnujeme se designu blogu a snažím se nerozbít počítač, který nespolupracoval. Buďme upřímní, wifi v kavárně taky nebyla nejlepší, ale lepší něco než nic. Po dopití kávy a dojedení se společně vydáváme do jedné z městských uliček nafotit outfit. Je super mít někoho po ruce, když potřebujete nafotit oblečení na blog. Nejdřív pózují já, Tom fotí, potom se naše role obracejí. Tom pózuje a já fotím. Fotky vyšly krásně, společně se vydáváme zpátky do školy, kterou máme hned kousek. Mám ještě další tři hodiny, kde si prožiji jednu absolutně nudnou a potom angličtinu, kde píši didaktický test na Maturitu. Po tomhle se se spolužačkou vydáváme do místní čajovny, kde se zase potkáváme s Tomem a Terkou. Tom nás přivítá s větou: "Já jsem Vám chtěl napsat ať příjdete, ale nenapsal, ale jste tu!" Nebo tak nějak. Objednáme si úžasný ledový Matcha tea, který je úžasný, pokud někdy zavítáte do Uherského Hradiště, tak si zajděte do čajovny a nebudete litovat. 
O chvilku později jsem se vydala do ateliéru, kde jsem nafotila absolventskou práci a vyřešila další věcí. Potom jsem jenom dojela domů a začala řešit věci s blogem a novou stránkou a všechno celkově kolem toho. Upravovala jsem fotografie a snažila se všechno dát do pořádku. Není to všechno z mého dne, ale jenom takové menší shrnutí toho, jak třeba může vypadat takový produktivní den. Jindy stresuji a nemám náladu na nic, jindy mám takové krásné dny. Další čtvrtek se chystáme s Tomem natočit video na jeho youtube kanál, odkazy budou na konci článku, a také nafotit další fotky a užít si krásné dopoledne. 


Já děkuji Tomovi, že mi tak krásně zpříjemnil den a pomohl nafotit fotky, nemůžu se dočkat dalšího dopoledne a natáčení videa. Dejte mi vědět, jaký je Váš takový pohodový den. Uvidíme se u dalšího článku, S láskou, An. 

Tom: Twitter - Instagram - Youtube - Blog

Oblečení:
Jeansová bundička - New Sensation 
Tričko - Kik
Sukně - DIY
Silonky - Galanterie
Boty - New Yorker
Brýle - unknow
Taška - HobbyArt + DIY text

You May Also Like

0 komentářů

Instagram