FAQ

by - 3:28 odp.

- Jak vznikl tvůj blog? 
Blog pod autorským jménem An Jindrová vznikl v květnu 2015, kdy jsem chtěla šířit své myšlenky a názory s okolím a né jenom mezi příteli a na papíře - právě to mě vedlo k založení blogu, kde píše o všem, co mám ráda.


- Jakým fotoaparátem fotím fotky na blogu?
Již od blogerských začátků fotím na Kyocera Finecam M410r, což se fotoaparát, kterým fotím většinu fotografií. Sem tam se na blogu ukážou fotografie focené Canon 70D nebo mobilním telefonem Samsung Galaxy Prime core.

- Jaký obor na střední škole studuje?
Studuji na Střední uměleckoprůmyslové škole. Více o mém oboru najdete v článku Zde

- Kolik máš tetování a plánuješ další? 
Tetování mám jedno - nad pravou lopatkou. Do budoucna bych nějaké další určitě chtěla, momentálně ale neplánuji žádné kvůli profesi, kterou bych v budoucnu chtěla vykonávat. 

- Máš nějaké rady pro budoucí nebo začínající blogery?
Určitě zůstat u toho co Vás baví a nedělat to pro peníze a popularitu. Moje rady pro nové blogery jsem se psala v článku Zde.

- Je pro tebe blog tvoje práce a vydělává ti?
Častá otázka, se kterou se setkávám. Samotný blog jako 'práci' neberu, proto ukládám slovo do uvozovek. Za blog mi momentálně nikdo neplatí a nevydělávám na něm žádné peníze. Jak jsou prováděny spolupráce si můžete přečíst zde. Blog je stále pro mě potěšení a radost, kterou dělám a která mě naplňuje. Pokud se do budoucna něco změní, určitě bych o tom čtenářům řekla. 

You May Also Like

0 komentářů