Každý týden jinak!

by - 7:04 odp.Vždy jsem byla člověk, který nechával své vlasy trpět a měl s nima ty nejbláznivější kousky. Prošla jsem si nejrůznějšími sestřihy, ale co nejvíce miluju je, když můžu měnit svou barvu vlasů. Měla jsem i modrou, zelenou, zrzavou, měla jsem ombre, červená barva taky nechyběla a teď si nechávám odrůstat červenou barvu, abych mohla udělat další bláznivou věc. A proto i mě pohltil trend barvení vlasů pomocí speciálních kříd. A to, že se z růžové můžu o týden vrátit zase k modré je prostě k nezaplacení. Tyhle křídy nejsou jen tak obyčejné křídy, se kterými kreslíte na chodník nebo pastely určené umělcům na kreslení na papír. Tyhle křídy jsou obohacené o různé látky a minerály, které by neměly poškodit vlasy, když si je nabarvíte. I tak si ale musíte dávat pozor, jsou to přeci křídy, které vlasy vysuší. Pokud tedy máte někdo suché a poškozené vlasy, tyhle křídy bych vám nedoporučovala.

Aplikace kříd je velmi jednoduchá. Zkrátka si vlasy namočíte, rozčesáte a na vlhké vlasy aplikujete křídu pohyby od kořínků vlasů až po konečky, necháte uschnout, zafixujete sprejem na vlasy a potom pro jistotu si vlasy přežehlíte žehličkou na vlasy. Pokud toužíte po ombre stačí na konečky aplikovat barvu kterou chcete do pozvolného přechodu z vaší přirozené barvy do barvy křídy. A hotovo. Není to nijak těžké a zvládně to naprosto každý. Jelikož křídy strašně vysušují, doporučuji na ně aplikovat nějaký olejíček na vlasy, který vlasům pomůže.

Výdrž a vymývání? Hodně lidí se bojí, že pokud zaprší, vlasy vám pustí a vy budete mít celé tričko barevné. Tomuhle se ale nedá nijak předcházet. Prostě to k tomu patří. Tyhle křídy ale nemají tu nejlepší výdrž jakou jsem čekala. Při dotyku s vodou hned pustí a celá barva je pryč. Upřímně tohle mě překvapilo. Od kříd jsem čekala větší výdrž. Pamatuji si jak to bylo s mou modrou barvou, měla jsem celý modrý krk, uši a ruce, kam jsem se pohla, tam po mně zůstala modrá stopa a s křídami to není jiné. Vlastně je to stejné. Křídy i po zafixování pouští a při rozšedsávání se z vlasů práší. Stačí si prohrábnout vlasy a hned máte barevnou ruku.
Blond vs. bruneta. Tohle je hodně řešené téma, kterým bude více chytat barva. Brunetky raději sáhnou po zářivějších odstínech, zatímco blondýnky můžou sáhnout po barvě, které chtějí. Já jsem se ale nenechala odradit a sáhla jsem po barvách, které se mi líbily. Překvapená jsem byla, že barvy chytly na mé vlasy všechny. Já ale nejsem bruneta ani blondýna, aybch mohla říct přesně, momentálně mám takovou červenou zrz, na kterou mi prakticky chytly všechny barvy kromě bílé.

Se spotřebou už je to jinak. Modrá mi chybí skoro z poloviny. Červená taky ubývá a fialová už taky brzo nebude. To mám z toho, že jsem si dělala ombre z červené do modré a fialové, musím říct, že to vypadalo pěkně. Musím říct, že spotřeba je tedy veliká a já mám do toho hodně husté vlasy, tak toho spotřebuji 2x tolik.

Kam s vlasy ne a kam jo? Já volila křídy hlavně na festival, kam se bohužel nedostaly, protože upršené počasí by zkrátka vlasům neprospělo a já bych skončila s barevnými fleky. Na koupaliště si tyhle super vlasy asi taky nevezmete, protože nechcete při prvním skoku do vody mít kolem sebe barevný flek.A poslední slova? Křídy mám ráda, používám je, když se chci vybláznit, myslím, že na naše školní večírky budou úplně dokonalé, sem tam si vlasy nabarvím do školy, třeba prameny do copu? Kdo ví. Na krabičce se mi strašně moc líbí obal, který naprosto zbožňuji. Tyhle křídy nejsou ani nijak drahé, takže 12 kusů kříd za 339,-Kč není zase tak moc strašné. Navíc stránka Poštovné Zdarma má věčně nějaké akce na tyhle křídy, takže vždy chytnete nějakou tu parádní slevu. Navíc tyhle křídy jsou dostupné k dodání do tří dnů, takže je máte doma během chvilky! A co vy? Skočili by jste do těchto kříd?

12 ks kříd na vlasy

Produkty označené hvězdičkou mi byly zaslány zastoupením značky nebo e-shopu výměnou za recenzi, zaslání produktu nemá žádný vliv na výslednou recenzi.

Speciální poděkování patří kamarádce Vless, na které jsem mohla experimentovat s fialovou.

You May Also Like

0 komentářů

Instagram