Kiehl's

by - 7:05 odp.


Ať už víte nebo ne, nedávno jsem odjela na tři dny do Prahy, které jsem si opravdu užila. Pokud sledujete mj Instagram nebo Facebookovou stránku, tak učritě víte, proč jsem se do Prahy vydala. Jela jsem tam za účelem dvou schůzek, bohužel se konala jenom jedna, ale zato myslím, že hodně zajímavá. Navštívila jsem prodejnu pečující kosmetiky Kiehl's, kteří mě pozvali k nim do prodejny, aby mi představili jejich produkty a tak celkově mi pověděli co značka Kiehl's obsahuje. 


Všechno co jsem se dozvěděla já jsem sepsala do článku, který bude pro Vás, takže pokud o značce nic nevíte, tak doufám, že Vám má slova pomůžou a dozvíte se i něco, co nevíte. Abych nelhala, ze svého setkání v Kiehl's jsem byla trochu nervózní, ale později jsem přišla na to, že se nemám čeho bát a tak jsem všechny obavy hodila za hlavu a s radostí jsem si vykročila k útulnému obchůdku, ze kterého doslova sálala domácí atmosféra a radost z pečující kosmetiky. Hned u vchodu mě přivítala kostra lidské postavy, Mr. Bones, regály plné prodůktů a uprostřed prodejny pult, kam jsem o několik minut zavítala i já. Po chvilce mého zkoumání a rozjímání nad prodejnou se mě ujala sympatická slečna a poradkyně Alena, která mi všechno řekla, ukázala, pomohla mi zjistit, jakou pleť vlastně mám a doporučila mi na základě našeho povídání několik produktů, které by mi mohly pomoct k lepší pleti.


Jak jsem se dozvěděla, Kiehl's má bohatou historii. Roku 1851 byla v New Yorku v části East Village založena lékárna, která dala start a pomocnou ruku k vytvoření společnosti Kiehl's. Kiehl's, jako pečující značka kosmetiky, nabízí produkty určené pro péči o pleť, tělo a vlasy. A jak můžete tušit, jelikož dříve bývala lékárnou, tak Kiehl's se může pyšnit produkty špičkové kvality, které jsou právě obohacené o znalosti z farmaceutiky. Jak se můžete dočíst v malých knížečkách, které Kiehl's mají, jejich produkty jsou vyvinuty pomocí nejmodernějších technologií a je v nich vysoká koncentrace přírodních látek, což v různých krémech poznáte. Jedna z hlavních otázek, kterou jsem měla a také vím, že čtenáře bude zajímat, je to, zda Kiehl's testují nebo netestují na zvířatech. A můžu Vás tedy ujistit, že Kiehl's netestuje a co jsem se potom i dočetla je to, že se zapojují do různých charitativních projektů napříč celým světem.


Během Vaší návštevy v Kiehl's se o Vás postarají poradkyně a rády s Vámi udělají konzultaci ohledně Vaší pleti, kterou jsem měla i já. Tenhle test spočívá v tom, že poradkyně Vám na čelo a tváře přitiskne takové dva papírky, na kterých se ukáží takové tečky a podle těch teček potom poznáte, jaký typ pleti právě máte. Já, jak jsem tušila, tak mé tváře jsou suché a čelo mám normální až mastné. A s čím jsem chtěla bojovat? Moje pleť opravdu potřebuje navrátit hydrataci a redukovat přebytečný lesk. Na základě těchto informací mi pak poradkyně Alena ukázala několik jejich produktů od přípravy plěti, přes denní a noční péči až po ochranu a regeneraci. Postupně mi představila jednotlivé produkty, něco o nich mi pověděla, například jaká ingredience byla do toho přidaná a potom jsem ho vyzkoušela na ruku. Určitě Vám na konci článku vypíšu všechny produkty, které mi poradkyně potom napsala do takové malé knížečky a spolu jsme vybraly produkty, od kterých jsem chtěla vyzkoušet vrozečky.


Ke konci mé návštěvy jsem pořídila několik fotek produktů a užila si poslední chvilky strávené v Kiehl's. Nakonec jsem se ještě dozvěděla něco málo o péči o tělo a vlasy a i to, že Kiehl's má i nabídku pro muže. Já osobně zkouším teď vzorečky a rozhodně se nemůžu dočkat, až napíšu i recenzi jak se má pleť bude reagovat na tyhle produkty, ale zatím víc neprozradím, na to si budete muset počkat. Pak už jenom v Kiehl's následovalo rozloučení a já s úsměvem pokračovala uličkami Prahy. A víte co mi doma vykouzlilo ještě větší úsměv? Když jsem objevila ručně psanou kartičku právě od slečny Aleny, která se o mě krásně postarala. I takové maličkosti umí opravdu potěšit.


Pokud jste ještě nikdy se nebyli, ať už se jenom podívat nebo nakoupit, v Kiehl's, a pokud budete mít cestu na OC Nový Smíchov, tak se určitě tady zastavte a podívejte se, co i pro Vás Kiehl's skrývá za tajemství. Věřím, že i pro Vás se najdou vhodné produkty, které Vám pomůžou k navrácení krásné a čisté pleti. Já tímto ještě děkuji Kiehl's za pozvání a krásně strávené odpoledně a speciální dík i slečně Aleně, která mi představila celou značku, ukázala produkty a krásně se o mě postarala.

A co Vy, čtenáři? Setkali jste se někdy s pečující kosmetikou, ať už jenom z doslechu nebo vlastníte nějaké produkty doma? Určitě mi napište dolů do komentářů a já se budu těšit na pátek s dalším článkem. :) An.Produkty, které jsem v prodejně zkoušela:

Příprava pleti


Denní/noční péče o pleť


Ochrana a regenerace pleti

You May Also Like

0 komentářů