Kosmetické Vychytávky

by - 7:02 odp.Znáte to. Sledujete svoje oblíbené beauty blogerky/youtuberky a říkáte si, kolik mají kosmetiky a co všechno s tím můžou vykouzlit za parádní líčení. Jo, to jsem si říkala taky, ale já sama to stejně nedodržuji. Tímto článkem bych Vám ale chtěla dát menší rady, jak mít základní kosmetiku a přitom se vším vykouzlit krásné líčení. Protože i s minimem kosmetiky můžete zazářit.

Rtěnka jako tvářenka.
Tak tohle je docela ohrané téma, ale pokud jste v poslední době zavítali do drogérie tak víte, že se u nás konečně objevily tekuté tvářenky. Mám takové tušení, že jsem je viděla u Astoru nebo Rimmelu. Pokud se Vám ale to tekutých tvářenek nechce investovat a máte doma alespoň růžovou či červenou rtěnku, tak neváhejte a sáhněte po ní. Stačí si udělat čárku na místě, kde chcete mít efekt tvářenky a potom rozmazat. Jednoduché a přitom efektivní. Potom můžete efekt tvářenky zkombinovat se stejnou rtěnkou ale na rtech. Co ale doporučím tak je to, aby jste si efekt rtěnky jako tvářenky vyzkoušeli nejdřív na ruce.

Bronzer a pudr jako stíny.
Máte doma alespoň jeden bronzer a pudr? Skvělé! S touto kombinací vykouzlíte kouřovky jakoby nic. Stačí váš pudr použít jako stín přes celé víčko a bronzerem potom udělat buď motýlí nebo kočičí tvar kouřovek. Pudrem potom ztratíte konce a máte to! Nemusíte mít doma paletky, které mají xx nude barev na dokonalé kouřovky. Jednoduché a efektivní!


Stíny na dokreslování obočí.
Našli jste doma perfektní barvu stínu, která se hodí k vašim vlasům, ale zároveň není stejná? Tak si pište, že tohle bude vaše barva na obočí. Takže platí to samé. Dneska už seženete i tužky či stíny na obočí i za velmi přehnanou cenu 1000,-kč a více. Takhle když najdete perfektní matný stín tak máte vyhráno.

Řasenka jako linky.
Chystáte se zrovna na nějakou akci, ale máte už absolutně vyschlé linky a nestihly jste si koupit nové? Perfektní, ale ohraná rada na to, jak si udělat linky za pomoci řasenky a štětečku. Takže pokud nechcete utrácet, stačí si koupit řasenku, se kterou uděláte suprové linky a máte jistotu, že pokud máte voděodolnou řasenku, tak víte, že máte i voděodolné linky. Není to super?

Špilky so uší jako štětečky.
Ačkoliv nejsem velký zastánce tohoto a dalšího bodu, stejně stojí za zmínění. Pokud nechcete investovat do drahých a hlavně kvalitních štětců a stačí Vám se jenom tak nalíčit, tak hravě zvládnete své líčení se špilkama do uší. Zní to trošku divně, ale zvládnout se to dá.

Lak na vlasy jako fixační sprej na make-up.
Jak jsem psala, tak nejsem velký zastánce tohoto a vážně to nedoporučuji, ale někdy je to zapotřebí. Určitě jste se někdy setkali s fixačními spreji na make-up, ale když potřebujete zafixovat make-up na jeden večer, když jdete na ples a potřebujete mít jistotu, že vám make-up vydřží celou noc, rozhodně se Vám nechcou investovat peníze do takového spreje. Proto Vám bohatě vystačí lak na vlasy, který je hodně, ale hodně šetrný. Takže 1-2x do roka Vám to bohatě stačí, no ne?

Sypký bílý stín jako rozjasňovač.
Máte perfektní make-up, tvářenku, bronzer, ale pořád Vám něco chybí? Jak by ne. Rozjasňovač to všechno zachrání! Ale vy ho u sebe nemáte? Nevadí! Doma určitě budete mít nějaký ten sypký bílý prášek nebo nějaký bílý stín, se kterým krásně vykouzlíte efekt rozjasňovače!

Tvářenka jako stíny.
Chcete vykouzlit princeznovské líčení, ale nevlastníte doma růžové stíny? Máte ale růžové tvářenky? S tímto krásně vykouzlíte růžové líčení jako pro princeznu. Dokonale s tím vykouzlíte i krásné kouřovky! A to se hodí, ne?

Korektor jako báze pod oční stíny.
Věřte mi, že nepotřebujete báze pod oční stíny, aby Vám stíny vydržely na očích. Pokud nemáte mastná víčka, tak si nemusíte dávat vůbec nic. Pokud ale máte mastná víčka a nemáte u sebe bázi, tak sáhněte po korektoru, který ji Vám krásně nahradí! Stačí korektor rovnoměrně dát na oční víčko a muala, krásná báze pod oční stíny jako vychytaná!

You May Also Like

0 komentářů

Instagram