Motivation Monday: Continue

by - 7:26 odp.

Pokračovat. To je slovo které by mělo motivovat každého. Zkrátka stačí pokračovat v tom co děláte a uvidíte, že ta tvrdá práce se vyplatí a jednou se vám to všechno vrátí. 

Samozřejmě slovo pokračovat není jenom na tvrdou práci. Ať už se vám v životě stalo cokoliv nesmíte se nechat užírat minulostí. Rozešel se s vámi přítel a vy si myslíte, že už nikdy nebudete moct milovat někoho tak jak jste milovali ho? Blbost. S láskou se zkrátka musí pokračovat taky. Odsunout tuhle kapitolu života do minulosti, snažit se zapomenout a pokračovat dál. Jenom tak se zase najdete a naučíte se znovu milovat. Tím, že  budete pokračovat. 

Několikrát se mi v životě stalo to, že jsem vložila svou důvěru do rukou někoho, kdo s ni ke konci bohužel nezacházel nejlépe a nakonec mi ublížil. Jak říkám: důvěra je jako papírové letadlo. Jednou to letadlo spadne, papír se skrčí, ale když se narovná,  už nikdy nebude perfektní a letadlo už nepoletí. I přes to jsem lidem odpustila a naučila se znovu důvěřovat lidem, pokračovala jsem v důvěře.

Hodně často jsem říkala, že bych zase chtěla být malá, abych nemusela řešit věci, které musím řešit teď. Když jsem byla malá tak jsem řešila problémy jako například kterou pastelkou budu dnes malovat nebo kam jsi půjdu hrát ven? Teď řeším problémy které se týkají mé budoucnosti jako - kam půjdu na vysokou školu, co vlastně chci dělat až budu dospělá?  I když  Jsem nechtěla, pokračovala jsem v dospívání a nakonec bych řekla, že  To není až tak špatná věc. Člověk pokračuje v dospívání a učí se s tím hodně věcí - zodpovědnost, timemanagemant, důležitost různých úkolů. Nikdo z nás nechce řešit tyhle problémy, ale pokračujeme v dospívání a řešíme věci, které zkrátka jednou budeme muset řešit. Nebudeme děti, ale dospělí lidé. Ale kdo říká, že i ve 30ti nemůžete jet Do Disneylandu a chovat se jakoby vám zase bylo 6. 

Pokračovat v životě je důležité. Posouvá nás to na určité etapy a připravuje náš to na ty další, co nás ještě čekají. A pokud se cítíte ze byste to vzdali, nevzdávejte. Pokračujte v tom co děláte a snažte se všechno zdokonalit, protože na každém konci duhy je přeci poklad. 

S láskou, An. 

You May Also Like

8 komentářů

 1. tento článek má smysl a hloubku, moc pěkné!
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 2. Pekne si to sformulovala, nevzdávať sa a ísť ďalej, potom máme šancu dosiahnuť úspech :-)

  OdpovědětVymazat
 3. To čo tam je napísané je v živote podľa mňa najdoležitejšie - milovať niekoho, odpúšťať a stále v živote rásť v rôznych sférach :-)

  OdpovědětVymazat

Instagram