Motivation Monday: Do It Now

by - 12:26 dop.

So,so true!!!

Paulo Coelho je jeden z mých oblíbených knižních autorů a když jsem hledala něco, o čem bych mohla napsat na Motivation Monday zastavila jsem se u tohohle a přemýšlela jsem jestli právě tohle je to, o čem bych zrovna dnes chtěla psát. Tuhle frázi kterou řekl by si měl zapamatovat každý.

Jednoho dne se zkrátka probudíte a najednou už nebudete mít ty skvělé možnosti jaké máte teď. Ať už jste ve věku, kdy se rozhodujete jít na kterou střední školu byste chtěli jít nebo se jedná o vysokou školu. Baví Vás cestování nebo máte rádi technologii či umění? Hotelové, průmyslové i umělecké školy jsou rádi za talentované studenty, které jejich práce baví! Naplánujte si svou budoucnost a jděte si za svým snem. Nebo snad máte po střední škole, ale na vysokou se Vám zatím nechce a chcete si dát gap year? Vycestujte ven! Jeďte do zahraničí, dnes je tolik možností jak vycestovat ven a naučit se tak cizí jazyk, poznat jinou kulturu a najít si nové přátelé, které máte na celý život - věřte mi! Přemýšleli jste o tom, že třeba někdy vyskočíte z letadla (ne doslovně) nebo zkusíte jiné adrenalinové sporty? Běžte! Vemte kamarády a běžte to udělat. Kdy jindy budete mít možnost tohle udělat? No v 80ti letech určitě ně. 

Ať už je tu cokoliv co chcete udělat tak to udělejte teď hned - dokud můžete. Život je nepředvídatelný a nikdy nevíte, co Vám předhodí před nohy a s čím se budete muset vypořádat. Pokud něco opravdu chcete zkusit tak to udělejte. Kašlete na to, co si kdo o tom bude myslet - za 100 si na to stejně nikdo nevzpomene. Udělejte sebe šťastnými tím, že jste udělali něco, co jste už hodně dlouho chtěli udělat! A nezapomeňte se u toho bavit.

S láskou, An. :)

You May Also Like

5 komentářů

 1. Pekne napísané, citát je výborný a pravdivý, naozaj by sme nemali veci odkladať na zajtra, ale radšej konať a užívať si život a robiť to, čo chceme :D Nie vždy sa to však, žiaľ, dá, ale v rámci možností by sme sa o to mali snažiť a užívať si život :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že né vždy všechno výjde, ale jak se říká - buď dostaneš do ní nebo po ní :) (Nevím, zda se na Slovensku říká to samé :D)

   Vymazat
 2. musela jsem se prostě přihlásit do prav.čtenářů, máš naprosto boží blog :O <3
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat

Instagram