The Land of Milk & Honey

by - 7:24 odp.

Ten kdo mě zná tak ví, že naprosto milují různé přípravky do koupele, a že se v nich vyžívám. Asi každému dojde, že sama jsem velkou milovníci Lushe a jejich bath bombs, comforter je naprosto úžasný, a že prostě na něj nedám dopustit. V poslední době jsem se ale dívala i po jiných variantách. Vyzkoušela jsem oleje i sůl do koupele, ale zkrátka to nebylo nic moc podobné Lushi. Až jsem našla Bath bomb cosmetics a jejich fizz Bath.

My friends know that I love bath bombs. I think everyone can say I do love Lush and their bath bombs, The Comforter is my favorite. Lately I've been lookinf for another bath bombs on the internet and I found The Batch Bomb cosmetics.

Sama si nejsem jistá, zda-li Bath Bomb Cosmetics mají u nás i české zastupitelství, ale já tyhle věcičky našla na stránkách Parfums.cz a zkrátka jakožto milovník koupelí jsem si musela hned nějakou objednat. Už teď sama vím, že budu muset vyzkoušet všechny jejich bath bombs nebo si rovnout objednat všechny. Já jsem sáhla po The Land of Milk & Honey, protože jsem chtěla něco, co bude relaxující a moje pokožka se po koupili bude cítit jako v bavlnce. Tenhle balistik velký jak má dlaň jsem nařezala na 5 kousků. Já sama jsem se těšila až si jeden kousek dám do vany a užiji si svou koupel. Musím říct, že žlutá část balistiku krásně voní a ve vodě je taková... zvláštní, skoro ani nejde popsat, je zkrátka příjemný. Modrá část je zase olejová a pokožku krásně zvláční. 

Sama nevím, jak bych všechno tohle popsala, ale rozhodně bych doporučila si ho koupit. Za 75 kč máte balistik, který vám vystačí na 5 koupí, což je naprosto úžasné. Určitě se zkuste podívat na stránkách Parfums.cz kde mají několik variant, ze kterých si můžete vybrat. 

Máte rádi Lush nebo jste zvědaví a zkoušíte i další varianty produktů? :)

I wasnt sure if Bath Bomb Cosmetics has their own shop in Czech Republic but I found these on Parfums.cz and as a bath-lover I ordered one. Now I know that I need to try everything or order everything. I bought The Land of Milk & Honey because I wanted something calming and that my skin will feel good afterwards. This bath bomb is big as my palm and I cut it to 5 pieces. Yellow part smells amazing and in water is strange. Blue part is oily and feels amazing on skin. 

Personally I have no idea how to describe this bath bomb but everyone needs to try it. 

Does anyone loves Lush or does anyone loves to try new things? :) 


The Land of Milk & Honey Bomb Cosmetics Fizz Bath 

You May Also Like

8 komentářů

 1. krásný článek :) já mám LUSH hodně ráda, zatím jsem nic jiného nezkoušela:):)
  kdyby jsi měla chvilku, byla bych ráda, kdyby si se podívala na můj blog, napsala nějaký hezký komentář a stala se třeba i jeho pravidelnou čtenářkou :)
  http://worldbyanett.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud máš ráda Lush tak rozhodně doporučím vyzkoušet i něco od Bomb Cosmetics! nebudeš litovat! :)

   Vymazat
 2. Ja moc nevyužívam našu vanu, ale keď už toto by som určite vyskúšala :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě můžu doporučit, navíc to není ani tak drahé a za zkoušku to stojí! :)

   Vymazat
 3. Ráda bych vyzkoušela, ale bohužel máme jen sprchový kout a tak se na podobné výrobky můžu dívat jen na obrázku. :-(
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Týjo, tak to by mě štvalo, nemít vanu, ale třeba jak jednou budeš bydlet sama tak se v tom budeš vyžívat! :)

   Vymazat

Instagram