Motivation Monday: School

by - 5:39 odp.

Zítra je den, který pro většinu z nás je takový otrávený. Někteří se těší, někteří ne, jiní jsou zase nervózní, protože nastupují do prváku nebo je čeká maturitní ročník. Já se do školy těším. Velkou části proč se těším je to, že studuji na umělecké škole, takže jsem obklopena těmi, kteří mají stejné zájmy a vlastně jsou to stejní idioti jako já. Letos nastupuji do třeťáku nebo jak by v Americe řekli "junior year". Za 2 roky na střední jsem si vlastně uvědomila, že střední je zatím nejlepší školní zkušenost, jakou mám. Hodně lidí říká, že střední je nejhorší část vašeho života a studia. Já můžu tvrdit opak. Na střední jsem potkala super kamarády, se kterýma mám ještě lepší zážitky. Takže pokud Vám někdo řekne, že střední je na nic, nevěřte mu dokud si neuděláte vlastní obrázek. 

Určitě velká hromad z Vás nastupuje do prvního ročníku. Pamatuji si přesně kdy já jsem nastoupila do prváku já - jakoby to bylo včera. Zítra jdu vlastně do třeťáku. Čas utíká a chtěla bych aby se trochu zpomalil. Na střední najdete hodně věcí, co se Vám budou a nebudou líbit, budete se učit věci, které Vás budou a nebudou bavit - drahá matiko, rovnice o třech neznámých opravdu nepotřebuji. Časem jsem se ale na střední naučila to, že známka nedokazuje jak inteligentní jste. Já sama jsem se setkala s učivem, které mě baví a které mě nebaví. Například nejsem zrovna chytrá na matiku, stačí mi základy, ale zato opravdu mám ráda ekonomiku, kde je matika.To, že mi nešla matiku mě vlastně neodradilo od toho nemít ráda předmět, který mě vlastně zajímá. Vemte si kolik lidí třeba nedokončilo školu a kde jsou teď. Pokud dostanete špatnou známku tak si z toho nic nedělejte - vemte to takové jaké to je. Možná teď Vám třeba nejde nějaký předmět, ale v budoucnu v něm můžete excelovat. 

Pokud máte ze zítřka strach tak nemějte. Pokud nastupujete do prvního ročníku na střední - nebojte se, každý se bojíme nových začátku, ale uvidíte, že střední stojí za to. Pokud nastupujete do druháku a třeťáku - užívejte si školní dny tak jak jen můžete! A čtvrťákům jenom můžu popřát hodně štěstí, protože je čeká maturita. Nemyslete na školu jako na něco špatného, ale usmějte se a buďte rádi, že máte takovou úžasnou možnost jako vzdělání. 

Hodně štěstí všem! S láskou, An. :)

You May Also Like

4 komentářů

 1. Mňa to čaká zajtra, ale ja sa do školy náhodou teším :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že start školy proběhl pěkně! :)

   Vymazat
 2. Tak to máš super, že sa tešíš :) Ja tento rok nastupujem do prvého ročníka na výške a aj sa teším ale i bojím. Ale to myslím, že každý, keď ide niekam, kam to ešte nepozná... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Týjo, tak já mám na výšku ještě chvilku času, ale doufám, že se ti start povedl! :)

   Vymazat

Instagram