100ml Products For Flying

by - 8:54 odp.


Jak určitě víte, za několik dní se chystám do Anglie a jelikož letíme, tak je jasné, že do letadla si můžete vzít jenom produkty, které jsou do 100ml. A teď mi věřte, že najít třeba šampón do 100 ml byl pro mě boj a myslela jsem, že žádný nenajdu. Proto jsem se vydala na velký průzkum po internetu abych našla nějaký ten produkt, který si budu moct vzít s sebou. Pokud víte, tak hodně produktů si nakupuji přes stránku Parfums.cz protože jsem v takovém volném manželství se školou, tak nemám moc čas běhat po drogériích a nakupovat, proto je pro mě pohodlnější doma udělat několik kliků a den na to mít balíček doma. Tady jsou tři produkty a jejich first impression..
Udělala jsem rozhodnutí, že místo odličovacího mléka si s sebou vezmu micelární vodu. Dříve jsem měla jednu od Biodermy, ale chtěla jsem vyzkoušet něco nového a tak jsem sáhla po Dermedic Laboratorium. Zatím jsem ji ještě moc nevyzkoušela jenom jednou, takže si na ni ještě názor udělat musím, ale co na ní zatím miluji je to, že voní jako okurky a upřímně - nemůžu se té vůně nabažit a pořád si k ní čichám, protože je naprosto úžasná.

Dermedic micelární voda  http://www.parfums.cz/dermedic/hydrain3-hialuro-micelarni-voda/ - 59,-


Najít třeba sprchový gel je o něco jednodušší. Já jsem třeba dostala tento úžasný od Yves Rocher dostala od rehabilitační sestřičky, když jsem k ní chodila na rehabilitace a po skončení mi dala takový malý dáreček, kde byl i tento sprchový gel. Musím říct, že krásně voní po ostružinách a moje pokožka voní potom taky krásně, takže jsem se zkrátka zamilovala.

Yves Rocher Mure Sauvage BlackBerryhttp://www.yves-rocher.fr/parfum/parfum-feminin/eau-gourmande/eau-de-toilette-mure-sauvage-100ml/p/yr.R76890  - 252 ,-


Co musím ale říct, že najít šampón do 100 ml byl teda extrém. Nikde nic nebylo a já už byla docela zoufalá, že do Anglie pojedu bez šampónu a budu to muset nějak vyřešit tam. No, ale štěstí se usmálo na mně a já jsem jeden ukořistila. Je to Macadamia Shampoo, který naprosto nádherně voní. Moje mamka teda řekla, že voní jako bublifuk, mně voní jako nějaké květiny.

Macadamia Shampoo http://www.parfums.cz/macadamia-natural-oil/care-sampon-pro-suche-a-poskozene-vlasy/  - 121,-


Jednu z rad, kterou jsem dostala bylo spíše si pořídit tuhý deodorant než normální klasický je spreji. Nejen, že tenhle déle vydrží, ale také ho je jenom 40 ml, což je o dost lepší, než 100ml deodorant ve spreji. Já si tento schovávám do Anglie, ale vy mi do komentářů napište, jestli jste zastánci


http://www.parfums.cz/lolita-lempicka/lolita-lempicka-darkova-sada-tester-pro-zeny/


http://www.parfums.cz/burberry/brit-rhythm-toaletni-voda-pro-zeny/You May Also Like

7 komentářů

 1. Skvelé tipy :-) Ja vždy zabudnem na to množstvo, ktoré možno mať do lietadla a všetko mi zhabú :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se to snažím dodržet a tak právě jsem hledala tolik věcí :D

   Vymazat
 2. Určitě to bude plno lidem užitečný, já letadlem nelítám :) ale zajímavý tip na článek! :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 3. Zrovna poletím, tak se mi tenhle článek docela hodí :)

  OdpovědětVymazat

Instagram