DIY: Halloween Decoration Part 1

by - 3:53 odp.


Pokud mě někdo zná, tak ví, že strašně mám ráda Halloween a ještě víc mě mrzí, že se u nás neslaví tak jako v jiných zemích. Jelikož jsem si ale nemohla pomoct, připravila jsem si na říjen sérii DIY článků, které se budou věnovat celý říjen, každý pátek. Těšit se můžete na jednoduché a rychlé dekorace zrovna na Halloween! Dnes si ukážeme rychlé a jednoduché svícínky/vázičky ve stylů strašidel. 

If somebody knows me, then he probably knows that I'm a sucker for Halloween and I'm upset that we don't celebrate it as in other countries does. But I couldn't resist and I thought about this serie in October with Halloween decoration! Today I'm gonna show you quick and easy candlesticks/vase.
Co budeme potřebovat: 

Zavařovací sklenice  - 2 velké a 5 malých
Temperové/Akrylové barvy

What do We need:
Mason jars - 2 large ones and 5 small ones
Colours


Já jsem použila několik barev podle motivů, které jsem si vybrala, použila jsem tedy zelenou, oranžovou, žlutou, černou a bílou. Všechny barvy jsem míchala rovnou ve sklenici. Štetcem potom nabarvíme celou sklenici a necháme zaschnout.

I used many colours by themes I used so I've had green, orange, yellow, black and white. I mixed all these colours in mason jars. With brush I painted inside of mason jar and I let it dry.Potom jsem se mohla vrhnout na samotný dekor sklenice. Jelikož bude Halloween, vybrala jsem právě tuhle tématiku, nesmí chybět pavučiny nebo dýně. Zkrátka jsem vzala černou barvu a na zavařovací sklenici jsem nakreslila to, co jsem potřebovala. Sklenice jsem potom nechala zaschnout a rozmístila po bytě. 

Tyhle roztomilé sklenice se můžou použít jako svícny nebo jako vázičky, do kterých potom můžete vložit třeba nějaké jiné dekorace jako listy atd. Já jsem se do nich naprosto zamilovala a později je dám i na balkón a použiji jako svícny. Určitě mi dejte vědět jestli se Vám tyhle věcičky líbí, co byste uvítali jako DIY v dalších měsících a uvidíme se u dalšího článku. :)

Then I started with the decor. For my theme I chose Halloween - So I worked with pumpkins and spider webs. So I took black paint and I painted in on the mason jar, let i dry and the I put them around my flat. 

These cute mason jars can be used as candlesticks or for another decorations as leaves. I absolutelly fell in love with them and I gonna put some on my balcony anf light ccandles inside them. Leave a comment what do you think or what should I do in my next DIY and we will see each other in another article. :)You May Also Like

14 komentářů

 1. Vyzerá to super a originálne, výborná nápad :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ja zbožňujem tieto dekorácie :)

  OdpovědětVymazat
 3. Vyzerá to dobre :) Tiež chystám podobný článok, ale trošku inak :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Vyzerá to super! Tiež už mám pár takýchto pomalovancov ale obdivujem tú tekvičku :3 Vyzerá to lepšie keď to má len oči a nie aj to "telíčo" vyzerá fakt mílene :3 :D tak zlato :)
  Tiež mám na blogu už podobný príspevok v rámci Halloweenskej série tak by som bola rada, ak by si naň pozrela, tvoj názor by ma potešil :)
  A to BOO s netopierom je tiež super, ale už som skúšala taký čierny "mason jar" ale nešlo to ako svietnik.... "prekvapivo" čierna je tmavá :D Na temperách je skvelé to, že sa to ale dá premyť, ak sa ti to nepáči :D
  Ďalší skvelý článok a už sa teším na ďalší :)
  Vii, http://with-love-vii.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se podívám jakmile budu mít chvilku času. :) A do těch BOO mason jars dám dekorace jako jeřabiny a tak :)@

   Vymazat
 5. Jééé, tak to je skvělá dekorace. To bych i zvládla. Máš to moc hezké a super nápad, vyzkouším. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě vyzkoušej a pak dej vědět jak to dopadlo! :)

   Vymazat
  2. Určitě vyzkoušej a pak dej vědět jak to dopadlo! :)

   Vymazat
 6. Hezké nápady,tak chystám takový článek :)
  http://canyoubelievego.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Skvělý nápad :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/10/podzimni-hnede-liceni.html

  OdpovědětVymazat

Instagram