Summer MakeUp vs. Winter MakeUp

by - 5:51 odp.


Všem je jasné, že zkrátka v létě je naše pleť jiná než v zimě a právě proto používáme i jiný makeup. Já, ačkoliv říkám, že se moc neopálím, tak stejně použiji v létě jiný makeup než v zimě. V dnešním článku Vám ukážu dva makeupy, které používám a uvidíte, jaký rozdíl je mezi nimi.


Letní makeup je pro mě zkrátka o několik odstínů tmavší než můj zimní. Já si tohle léto hodně oblíbila tenhle Flawless Skin od Gabriella Salvete který jsem hlavně používala kvůli SPF 15, který Vás ochrání od sluníčka. Makeup je vážně super, drží na mně celý den, je lehký, takže to ani nevypadá, že mám makeup, ale moje pleť je vždy krásná a flawless. Co mě ale dorazilo bylo to, že makeup je až moc tmavý - na to, že se jedná o odstín 01 Light. Spíš bych si tento makeup vzala když bych byla po dovolené u moře, kde jsem byla měsíc a chytla pořádné sluníčko. Kdybych si sama makeup nenamíchala, tak by to vypadalo jako že jsem si vybrala špatný makeup - viz. fotky níže.


Můj zimní makeup je zato ale úplně bílý. V zimě mi ani jiný nesedí a zkrátka já ani neseženu pořádný a krásný makeup, který by mi seděl. Já jsem na stránce BornPrettyStore našla tady právě tenhle Lidéal, který je v odstínu 21 muscle color a jeho výhodou je ta, že se přizpůsobí tónu Vaší pleti, což je opravdu výhodné. Já jsem teda tento míchala s Gabriella Salvete, abych dostala úžasný odstín na léto, ale samotný makeup používám v zimě. 

 ( Srovnání barev )


Jaký je Váš ideální makeup na léto a na zimu? Máte nějaký velký rozdíl nebo jenom minimální. Určitě mi dejte vědět do komentářů,  ráda si k přečtu a uvidíme se u dalšího článku. :)

You May Also Like

3 komentářů

 1. Já na léto ráda používám BB od skin 79 a na zimu je to různé. Ale vždy ty nejsvětější, protože jsem Sněhurka celoročně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já BBčka moc ráda nemám, mé pleti moc nesedí, anebo jsem nenašla jenom ten pravý, každopádně já jsem sněhurka taky, celý podzim i zimu.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Instagram