Rimmel vs. Astor

by - 3:19 odp.


Jsem jedna z těch, která bych korektoru prakticky nemůže žít a když říkám, že nemůžu tak opravdu ne. Mé kruhy pod očima jsou zkrátka něco s čím musím bojovat, abych alespoň trochu vypadala jako člověk a né nějaký zombie, který byl zahrabaný několik staletí pod zemí. V poslední době jsem ale vyzkoušela dva korektory, se kterými přišel velký boom.


Astor přišel s řadou Lift Me Up and Rimmel zase s řadou Match Perfection. Musím asi hned na začátek říct, že oba korektory nejsou špatné, naopak, jsou dobré a mně vyhovoval jak od Astoru tak i ten od Rimmelu - a tady se ukazuje, že ne každá značka je špatná. Astor mi spíše seděl více v létě, protože je o něco tmavší než Rimmel, který mi výborně sedí teď anebo je také úžasný na projasnění.


Ať už Astor nebo Rimmel, oba korektory byly suprové na mou suchou pleť a nedělali nějakou neplechu. Ačkoliv jsem sama větší zastánce Rimmelu, k Astoru bych se určitě vrátila, ale jejich odstíny by mi teď neseděli, protože mi přijde, že momentálně jsou všechny jejich nejsvětlejší produkty na mě tmavé. Rimmel je zatímco na mě teď úplně odstínově skvělý, tak nedám dopustit ani na jednu značku. Co se mi ale líbí je to, že oba přišly s nápadem aplikátoru štětinek, které jsou, dle mého názoru, lepší pro aplikaci a krásně se s ním dostanete třeba na projasnění u obočí. Mně určitě více vyhovuje tady tahle technologie než klasické houbičky, které na korektorech bývají.


Jde vidět, že Astor už nějakou tu dobu mám a celý jeho text na obalu se oloupal, zatímco Rimmel ještě stále drží, uvidíme jak dlouho mu to vydrží. Já jsem si oblíbila tyhle dva korektory také v důvodu, že opravdu dokáži bojovat s kruhy pod očima, které mám já a krásně mi kryjí nedokonalosti. Tohle jsou zatím drogérkové korektory, časem bych chtěla vyzkoušet i něco z parfumérek a uvidím, co mi sedne více.


Dejte mi do komentářů schválně vědět, jaký je Váš svatý grál z korektorů, je jedno jestli z drogérky nebo parfumérky, z Čr nebo zahraničí, podělte se, ráda si přečtu Vaše komentáře! Uvidíme se u dalšího článku! :)


Rimmel Match Perfectionhttp://www.Notino.cz/rimmel/match-perfection-rozjasnujici-korektor/
Astor Lift Me Up http://www.notino.cz/astor/lift-me-up-korektor-2v1/

You May Also Like

6 komentářů

 1. Astor korektor jsem si zamilovala, jen mi přijde, že strašně rychle zmizel na to, že jsem ho používala tak 1-2x do týdne :/ Používala jsem ho na konturování a je fakt skvělý, musím zajít pro další :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zase musím říct, že mi vydržel hodně dlouho a to jsem ho používala každý den, dokonce ještě teď tam trošku mám. :)

   Vymazat
 2. Nemala som ani jeden, takže neviem posúdiť, ale osobne mám radšej značku Rimmel v make-upe :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rimmelí makeup chci taky zkusit, jen jsem ještě nikde nenašla ten nejsvětlejší :)

   Vymazat
 3. já mám ten od rimmelu a vyhovuje mi, jestli si pořídím i ten od astoru, to nevím.
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oba jsou si dost podobné, ale řekla bych, že řada od Astoru se spíš udělaná na mastnou plet, zatímco Rimmel je na suchou. :)

   Vymazat

Instagram