Quick and Easy Christmas Present

by - 2:24 odp.


Když přijdou vánoce, snažím se vymyslet nějaké vtipné malé dárečky, které člověku vytvoří úsměv na tváři. Stejně jako minulý rok, tak i letos jsem se vrhla a přemýšlela nad tím, co bych mohla vytvořit, aby dárek byl užitečný, vtipný a udělal radost. A potom jsem si vzpomněla na mé nejoblíbenější věci, které bych já ráda dostala a možná si lidé ani neuvědomují, jak jsou důležité. Proto jsem si sedla ke stolu a vytvořila rychlý, jednoduchý, ale zároveň roztomilý dáreček, který určitě potěší.


 Laky na nehty a krémy na nohy jsou určitě jedny z těch věcí, které byste možná ani nikomu na vánoce nedali, ale každého potěší. Zkrátka kdo jindy si přes rok koupí nějaké úžasný krém na nohy nebo ruce? Já právě zvolila krém na nohy a dva krásné laky, které určitě potěší jak vaši maminku, tetu nebo nejlepší kamarádku.

Celé tohle mi zabralo asi 10 minut přichystat. Na kousek papíru jsem napsala dva vtipné nápisy For Your Mistle Toes a Rudolph The Red Toes Reindeer. Oba nápisy mě přijdou strašně vtipné, ale zároveň roztomilé a určitě potěší. Na kousek tvrdého papíru jsem napsala tyhle nápisy, vycvakla dírku pro stužku a potom jsem jenom svázala lak a krém dohromady, připevnila stužku a dárek byl hotový. Určitě můžete celý dárek ještě dát do nějakého průhledného sáčku nebo do krabičky, kterou zabalíte a kartičku s nápisem dáte na papír a dovnitř napíšete pro koho dárek je. Tohle je rychlý a jednoduchý způsob, jak z obyčejného dárku udělat něco roztomilého a vtipného, co potěší.

Já sama mám moc ráda celou řadu Rimmel Kate, jejich rtěnky jsou úžasné a to samé bych mohla říct i o lacích na nehty, které zkrátka vydrží i nevydržitelné a jejich paleta barev je taky úžasná, zkrátka si vybere každý dle svého gusta. Krémy na nohy jsou asi úplně každý stejný, ale co miluji na těchto od Avonu je to, že voní po ananasu a ananas je vůně, kterou opravdu miluji v období vánoc, takže zkrátka volba padla na ně.

Zakoupeno na Notino

Napište mi do komentářů, jestli se Vám tenhle nápad líbí a jestli ho na vánoce použijete. Taky mi napište, co je Váš vysněný vánoční dárek, jestli nějaký máte. A my se uvidíme u dalšího článku. :) An.

You May Also Like

6 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Tak to doufám, že se článek líbil :)

   Vymazat
 2. Moc hezký nápad, ale dárky už mám vymyšlené, tak možná využiji někomu třeba k narozkám nebo tak :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se bude hodit i k narozeninám, možná s jinou kartičkou :)

   Vymazat
 3. Tohle je skvělý nápad, kterým určitě potěšíš. Možná se nechám inspirovat. Můj vysněný dárek? Já budu ráda za každou maličkost, kterou najdu pod stromečkem, protože jsem si už spoustu dárků vybrala předem. Ale co by mi udělalo největší radost je nějaká větší šperkovnice nebo kosmetický stolek. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se článek líbí. Kosmetický stolek k hodně praktická věc, já jeden dostala k narozeninám a nedokážu si bez něho představit pokoj :)

   Vymazat

Instagram