Winter Wonderland

by - 11:00 odp.


Každoroční tradice, co panuje u nás ve městě je rozsvícení vánočního stromu, svařák a vánoční atmosféry. Vždy se sejdeme s kamarády na náměstí a společně koukáme na stromek a odpočítáváme do doby, než se rozsvítí. Letos město dalo šílené peníze do výzdoby a musím říct, že jsem konečně z města cítila tu velkou vánoční atmosféru, kterou tak miluji. Nejen, že byl krásně vyzdobený stromek, ale pásy, které byly vyvěšené dozdobily náměstí. Letos vyzdobili i kašnu a pár okolních stromů. Největší závěr večera byla show, promítaná na kostele, kde bylo vánoční přání od města. Zkrátka se letos předvedli ve velkém a mně se to líbilo.


Jsem veliký fanda vánoc a všeho, co se kolem vánoc týče. Dárky nakupuji už od listopadu, dům máme vyzdobený od první adventní neděle, momentálně máme provoněný byt svařákem a jdeme se podívat na Ukradené Vánoce Tima Burtona. Od teď se můžete těšit na vánoční články, hodně DIY, hlavně pečení, protože všichni víme, jak moc mám ráda pečení a jelikož jsem si letos pořídila ty nejvíce roztomilé formičky, tak to bude ještě větší sranda. Doufám, že si užíváte všichni krásně strávené vánoční chvíle v pohodlí domova a těšíte se na Štědrý den stejně tak moc jako já. :)

Napište mi do komentářů jaké tradice a zvyky doma máte vy a jestli raději dárky dostáváte nebo dáváte. Já jsem zrovna ta, co raději dárky rozdává, miluji ten pocit, že jsem někomu udělala radost a letos to chci posunout ještě více. A my se uvidíme u dalšího článku! :)

You May Also Like

3 komentářů

 1. Nádherná výzdoba. My máme velké náměstí a na něm jen malinký stromeček s osvětlením, takže si moc práce s výzdobou nedali. Já už dárky nakoupené mám pro všechny. Teď to jen zabalit a může se darovat. Nebudu lhát, strašně mám ráda překvapení a i dárky dostávám radši. :-D Ale když vidím, že můj dárek potěšil, tak jsem moc ráda.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to mám právě úplně naopak, raději dárky dávám a proto to letos dopadlo tak jak dopadlo a nakoupila jsem víc, než jsem původně chtěla. :D

   Vymazat
  2. Já to mám právě úplně naopak, raději dárky dávám a proto to letos dopadlo tak jak dopadlo a nakoupila jsem víc, než jsem původně chtěla. :D

   Vymazat

Instagram