#BreakfastWithAn

by - 7:54 dop.


Pokud jste stále ještě nezaregistrovali co se teď v internetovém světě děje, tak netuším, kde teda koukáte. Novinkou se teď na Twitteru, Facebooku a Instagramu objevuje #BreakfastWeek. 
 Co Breakfast Week je? 
- Breakfast Week je pořádaný AHDB Cereals & Oilseeds a farmáři, kteří se zaměřují na pěstování například ovesných vloček, pšenice, ječmene a mnoho dalších. Cílem téhle kapaně je upozornit na to, že snídaně je hlavní jídlo dne a také upozornit na to, jak je důležité jíst zdravé snídaně. Dále chtějí, aby kupující věděli z kama jsou jejich cereálie a chtějí podpořit farmáře, které tyhle věci pěstují. 

Jak podpořit Breafast Week?
- Breakfast week se letos koná v období 24. ledna až 30. ledna. Zapojit se můžete pokud pěstujete, prodáváte anebo jenom podporujete čímkoliv zdravé snídaně. Můžete se zapojit do různých kampaní po celém světě anebo stačí jenom podpořit Breakfast week na sociálních sítích #BreakfastWeek
(Více informací na webových stránkách http://www.shakeupyourwakeup.com/breakfast-week )

Proč vlastně snídat?
- Snídej jako král, obědvej jako princ, večeřej jako poddaný. Tohle už určitě každý z váš slyšel, ale řídíte se tím? Věřím, že hodně z Vás si řekne, že ráno na snídani čas nemá. Ano, to samé jsem si říkala já, ale já jenom byla líná vstát o chvilku dříve z postele a opravdu jít do kuchyně a udělat si nějakou pořádnou snídani, která mě nakopne do začátku dne. Zkrátka bez snídaně je to jako byste se snažili nastartovat auto bez benzínu nebo nafty. Proto každé ráno vstaňte o něco dříve a během příprav určitě posnídejte něco, co vás probudí a nastartuje na nový den. Berte na vědomí, že snídaně mají větší pozitivum na naše zdraví - jak fyzické tak psychické. Lidé, kteří ráno snídají mají lepší spalování a tím pádem dokáží i snadněji zhubnout než ti, kteří snídaně přeskočí. Také i přeskočení snídaně může mít dopad na vaši psychickou stránku - větší sklony k depresi a stresu. Ale i náš mozek potřebuje energii aby mohl pořádně fungovat ve škole či práci! Nezapomínejte - Snídaně mají benefity pro naše zdraví - Můžou snižovat riziko obezity, vysokého krevního tlaku, srdečních příhod a cukrovky.

Zapojte se se mnou!
- Mně osobně se tenhle nápad líbil tak moc, že jsem myšlenku tohoto chtěla posunout dál mezi české čtenáře a upozornit na to jak moc jsou snídaně důležité pro náš organismus. Upřímně, mně trvalo dlouhou dobu než jsem se pořádně naučila ráno brzo vstát a tu snídani si udělat, ale věřte mi, člověk se potom cítí hned lépe a má i více energie na celý den. A věřte mi, vaše tělo vám za to poděkuje.  Já sama jsem se do projektu Breakfastweek rozhodla zapojit a tak nezapomeňte sledovat Facebookovou stránku ale především můj instagram, kde budu se vše snažit dokumentovat pod #BreakfastWeek a #BreakfastWithAn. Zapojte se se mnou do tohohle eventu a postujte své fotky snídaní pod #BreakfastWithAn a já ráda uvidím Vaše fotky :)

Pokud se budete chtít zapojit těším se na Vaše fotky a nezapomeňte sledovat můj instagram - @AnJindrova pro spoustu inspirace a lepší rána se snídaní! :)

You May Also Like

1 komentářů

  1. Ja jem každé ráno ovsené vločky, so sušeným ovocím a mandlami - tak snád sa aj to počíta :-D

    OdpovědětVymazat

Instagram