Clinique: Cherry Pop

by - 8:49 dop.


Každý už asi ví, že já jsem opravdový fanatik na červené rtěnky a snažím se jich mít doma vždy co nejvíc od různých značek a v různých odstínech. Když jsem odjížděla do Anglie tak jsem věděla, že z tama určitě nedojedu s prázdnou a alespoň tu jednu červenou rtěnku si tam pořídím. No a to jsem nelhala, znám sama sebe a když jsem u Clinique viděla úžasnou rtěnku v odstínu Cherry pop, nemohla tam zůstat a musela jít se mnou. 

Podle toho, co jsem se dozvěděla v obchodě, mělo by se to jednat o stálou kolekci, jen byla rozšířena o několik nových odstínů a právě jeden z nich má být i odstín Cherry pop. Zrovna tenhle se mi líbil asi nejvíc, mám ale ještě zálusk i na další rtěnky od nich, protože odstíny se mi opravdu líbí. Cherry pop se mi ale z nich zalíbil nejvíce, protože takový odstín doma nemám. Mám doma odstíny, které jsou si tomu podobné, ale ne tak, aby tam zůstala, zkrátka jsem i bez toho, aniž bych musela volat mamce a aby mi poslala odstíny rtěnek fotkou, udělala jsem to, že jsem si zkrátka rtěnku koupila.
Poprvé jsem na sobě rtěnku měla myslím už v Anglii, ale teď si opravdu nejsem jistá, pořádně jsem ji začala nosit až když jsem dojela domů a potvrdila jsem ji mému testu, jestli opravdu obstojí a stane se jednou z mých nejoblíbenějších rtěnek. Ráno jsem se nalíčila a v sedm hodin jsem nanesla rtěnku a šla do školy. Ve škole přežila jídlo, pití a mluvení. O poledne jsem se sešla ve městě na kávu a na oběd s mamkou, po tomhle jsem ji jednou musela přetřít. Zkrátka rtěnka se mnou vydržela 7 hodin. Což je na poměrně krémovou rtěnku super doba. Přetřela jsem ji a rtěnka mi držela až do konce dne, kdy jsem v sedm večer dorazila domů a odlíčila ji. Musím říct, že tenhle test obstála důstojně a tímhle si získala místo v mých top 5 rtěnkách, které doma mám a dokáži říct, že s přehledem porazila i Dermacol 16h tekuté rtěnky, které se mi na rtech v poslední době začaly drolit, takže nevím, co se stalo, ale Cherry pop tohle neudělala.


Tahle rtěnka je opravdu příjemná na rtech. Je taková do krémová, ale vydrží. Ještě se mi nestalo, že by se rozpila z rtů, zkrátka tu rtěnku nanesete, ona chviličku nepatrně lepí, potom se na ty rtech zamkne a drží do té doby, než ji nepřetřete nebo neodlíčíte.

Cena rtěnky v Anglii je 16 liber, v Česku se pohybuje kolem 600 kč.

Já jsem z této rtěnky naprosto nadšená a určitě se podívám i po dalších odstínech a budu doufat, že všechny jsou tak dobré, jak zrovna můj oblíbený odstín Cherry Pop. Do komentářů mi napište jaká je Vaše oblíbená rtěnka jakékoliv barvy nebo značky, zkrátka to, co je vašemu srdci šampión. Uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

7 komentářů

 1. Rtěnka vypadá vážně moc hezky, ale odstínově to rozhodně není nic pro mě. Mám pocit, že mi tyhle barvy nesluší, takže je bohužel nosit nemůžu. Nejoblíbenější rtěnkou, která mi sedí svým nude odstínem, je pro mě 740 Coffee Craze od Maybelline. :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Coffee Craze znám, ale mně třeba zase nesluší moc nude odstíny nebo je zkátka neumím nosit, jsem spíše na červené odstíny, proto se tady často objevují, ale časem třeba příjdu i na Nude. :)

   Vymazat
 2. Má nádhernú sýtu farbu :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Rtěnka má krásnou barvičku, ale mě tyhle odstíny vůbec nesluší. Já jsem teď vyřadila rtěnky a užívám si máslíček na rty od Astoru. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máslíčko d Astoru mám jedno, myslím, že je to odstín Vidiv Divine a mám zálusk na Royal Diva, ta má krásný odstín, brzy na VD bude i recenze .)

   Vymazat
 4. já jsem naprostý fanatik na rtěnky !

  OdpovědětVymazat