Goodbye 2015, Hello 2016

by - 2:12 odp.


Nový rok se vždy považuje za začátek s čistým štítem a i když jsem názoru, že s čistým štítem se může začít třeba i v březnu, tak nový rok je zkrátka nový. Když jsem přemýšlela nad tímto článkem, tak jsem přemýšlela co bych nejraději zmínila v tomhle článku. Rok 2015 byl určitě jeden z nejlepších roků mého života, na který budu vzpomínat ještě hodně dlouho a i když vím, že rok 2016 bude opravdu úžasný a já se mám na co těšit. 


V roce 2015 se mi podařilo splnit si několik přání, které jsem si chtěla splnit. Ať už to bylo to, že jsem se poprvé vydala na delší cestu sama, bez rodičů, do země, kde jsem nikdy nebyla na tak dlouhou dobu, což pro mě byla docela zkouška toho, jestli se o sebe ve světe dokážu sama postarat bez toho, aniž bych měla u mě rodiče, kteří by všechno vyřídili za mě. Sama jsem dokázala naplánovat celý výlet, dokázala jsem se zorientovat ve velkém městě, kde neumím rodný jazyk a zkrátka jsem si dokázala poradit a ujistila jsem se, že moje angličtina je na opravdu vysoké úrovni, za což jsem ráda. Také jsem zjistila, že jsem se dokázala obejít bez rodičů a tím pádem jsem si více osamostatnila a zjistila, že se o sebe dokážu postarat sama a i v těch nezapeklitějších situacích si dokážu poradit. V Berlíně jsem si vytvořila několik přátelství a potkala jsem oblíbenou kapelu, což považuji za jeden z highlights tohoto roku a upřímně se nedokážu dočkat  až se do Berlína v červnu 2016 zase vrátím!


Další věcí, která v roce 2015 se stala také jeden z největších highlights je to, že jsem konečně po tolika letech podívala do krásné Anglie. A ačkoliv jsem si myslela, že se tam snad nikdy nepodívám, ze školy mě vybrali, abych jela s nima na týden do Anglie "jakože" se učit. A protože jsem celé léto strávila o berlích po operaci s kolenem, brala jsem výlet do Anglie jako dodatečnou dovolenou, i když jsem tři dny z týdnu musela strávit na univerzitě, kde jsem potkala úžasné lidi, celou dobu v Ipswich jsem si užila a se spolužáky procestovala i kus Anglie, Mám krásné vzpomínky na které nikdy nezapomenu a jsem ráda za takovou možnost, jakou jsem dostala a tak navštívila Ipswich, Felixstowe, Bury St Edmunds a Colchester. Sama se těším, až se do Anglie vrátím!
Ráda si dávám nějaké cíle a potom sledovat na konci roku jak jsem se s tím poprala. Minulý rok jsem si řekla, že se podívám do nějaké nové země, zkusím více cestovat, chtěla jsem být šťastná a zkrátka dělat to, co mě baví. A teď ke konci roku vím, že jsem prakticky to, co jsem chtěla si splnit, tak jsem si splnila. Každý rok mi přináší něco nového a něco nezapomenutelného a jsem ráda, že mi radost dělají věci, které mi radost dělají. Ať už by to měla být maličkost jako vanilková svíčka nebo jednorožec, kterého jsem dostala na vánoce a ještě nemá jméno. A ačkoliv tenhle rok byl jako horská dráha a já jednou byla nahoře a jednou jsem byla dole, tak je to tak, jak to má být. Člověk by se ml radost i z těch maličkostí, které nás potkají na našich cestách. Ať už je to třeba vtipný steer art nebo to, že vás cizinec na ulici pozdraví. Ať už váš nový rok bude jakýkoliv, doufám, že se stále budete na svět usmívat, protože úsměv je lék na všechno. A i já vám přeji do Nového roku to nejlepší, ať do něj vkročíte tou správnou nohou a ať je ještě lepší než rok 2015.

S láskou, An.

❤️

You May Also Like

2 komentářů