Hair Care

by - 12:22 odp.


Ačkoliv se to nezdá, hodně často dostávám komplimenty co se týče vlasů. Vždy jsem byla ta, co měla dlouhé vlasy, které si ráda barvila a tím pádem jsem vždy musela mít nějak vychytanou mou péči o vlasy. A věřte mi, přes melíry, ombre, modrou, zelenou, zrzavou, hnědou po červenou, ombre do červena a zpátky mou přírodní barvu, mé vlasy dostaly takovou zátěž, že jsem musela se nějak o ně starat a i přes to, že při odbarvování konečky byly jak chemlon, vždy jsem měla vlasy zdravé. A u dotazů, co používám za produkty jsem se rozhodla napsat tenhle článek. 
Když jsem se ale dívala na produkty, které používám, tak jsem si vlastně uvědomila, že moje péče o vlasy není až zase tak jiná nebo speciální. Zkrátka pár produktů, se kterými si vlasy umyji nebo udělám styling. Občas se něco změní, něco vynechám nebo přidám, záleží na tom, jak se zrovna cítím a co bych chtěla použít.
Moje péče o vlasy začíná u šampónu, kde v poslední době sahám po Schwarzkopf schauma Fresh it Up! což je relativní novinka. Šampón je bez silikonů a má v sobě výtažky mučenky a navíc je i v šampónu intenzivně pečující protein. Tahle novinka je určena pro mastné kořínky a suché konečky, což bylo to, co jsem v poslední době potřebovala řešit. Celá technologie tohoto šampónu je založena na to, že všechny složky by měly vlasy dodat ztracené látky a posílit oslabené části vlasů. Při delším používáním by měly být výsledky čím dál tím lepší. Pro mě se tohle stal ale jenom šampón, který dělá to co má, ale něco speciálního v něm dle mého názoru není. Určitě je to jeden z těch, které ví co dělají. 

Ještě předtím než jsem si dlouhé vlasy ostříhala jsem hodně řešila problém v tom, že se mi vlasy hodně cuchaly a tím pádem já je ráno rozčesala a večer jsem z konečků zase měla hnízdo. Doteď nevím co jsem dělala blbě nebo co mé vlasy potřebovaly - já to vyřešila nůžkami a vlasy, které byly krátké. Než jsem ale učinila tohle rozhodnutí, používala jsem, a stále používám, Aussie Miracle Recharge Luscious Long Lightweight condition spray musím říct, že jejich názvy mě opravdu baví. K produktům od Aussie se opravdu ráda vracím. Nejen že na mé vlasy opravdu fungují, ale baví mě celá jejich technologie, obaly a zkrátka celý jejich sortiment. Miracle Recharge jsem používala na zacuchané vlasy a musím říct, že opravdu stačilo jenom nastříkat na vlasy, počkat a krásně rozčesat. Pokud tedy potřebujete něco na zacuchané vlasy, určitě sáhněte po Aussie!

A když už opravdu nemám čas na to, abych vlezla do sprchy a vlasy si umyla, sahám po suchém šampónu. Vždy jsem byla skeptická ohledně celého tohohle boom ohledně suchých šampónů, ale potom jsem v DM našla miniaturku Toni&Guy Dry Shampoo že jsem si řekla, že ty peníze do toho vrazím a koupím si ji. Abych řekla pravdu, tohle byl můj první suchý šampón, který jsem doma měla a určitě si pro něho poběžím znovu, protože jsem se zamilovala. Opravdu funguje, vlasy jsou jak umyté a navíc krásně voní. Pokud jste ještě nenašly ten suchý šampón, který funguje, určitě se podívejte po tomhle. 

A jako poslední, co jsem do článku zařadila je styling. Mé vlasy si dělají co chtějí a když si chci udělat nějaký účes tak musím se modlit, aby mi to vydrželo celý večer. Proto jsem už hodně dlouho za honem toho perfektního laku na vlasy. Narazila jsem na Nivea mega strong je to 24h keratinová ochrana keratinem a já ho mám v čísle 6, což je nejvyšší číslo síly, které Nivea má. Zrovna tenhle lak na vlasy byl zatím jediný, který mi pomohl a můj účes vydržel alespoň na celý večer, když jsem  ho potřebovala mít tak jak je.


Jaká je vaše péče o vlasy? Určitě mi napište jaké jsou vaše svaté grály o péči vlasů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

Schwarzkopf - cca. 100 kč
Aussie - DM - 175 kč
Toni&Guy - DM - cca. 100 kč
Nivea Spray - DM - cca. 100 kč

You May Also Like

6 komentářů

 1. Shaumu mám rada, ale konkrétne ten šampon mi nesadol a Aussie je suoer :)

  OdpovědětVymazat
 2. Máme veľmi podobnú starostlivosť. Ja nepoužívam Schaumu alebo Syoss ale inka presne rovnaké - až sa čudujem :)
  Aďulik Sun

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Syoss třeba mně moc nevyhovuje, nevím čím to bude, ale překvapuje mě, že to někdo má podobné :)

   Vymazat
 3. Já miluji značku Aussie, nejraději masku na vlasy.
  http://kniho.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Mne osobne shauma moc nevyhovuje, ale SYOSS docela ano. Mam tu znacku rada nebo posledni dobou jsem si zamilovala sampony od NIVEI.
  http://thevalerine.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od Nivei mám raději sprchové gely a tělové mléka, šampóny jsem od nich nikdy snad nezkoušela. :)

   Vymazat

Instagram