All About Bronze

by - 2:58 odp.


Miluji zkoušet nové paletky a když jsem procházela drogérkou, tak jsem tam zkrátka nemohla nechat paletku od Essence All About Bronze. Od Essence jsem si zamilovala jejich laky na nehty a ostatní sortiment mě nikdy moc nezaujal. Jsem ale člověk, který si potrpí na nude líčení a bronzové odstíny a když jsem viděla tuhle paletku - nemohla jsem ji tam nechat.

Ačkoliv jsem na první pohled u paletky měla smíšené pocity a nevěděla jsem co od ní očekávat, v průběhu používání jsem z ní opravdu nadšená. Paletka obsahuje osm stínů a musím říct, že jsou tam úžasné kombinace na líčení. Máte tam nějaký ten highlight, nějakou tu barvičku na celé oční víčko i na ztmavení a celé se to dá čistým štětcem rozblendit. Musím říct, že jsem měla strach, jedná se totiž o třpytivé stíny a u většiny levných paletek to bývá tak, že vrchní vrstva třpytek je jenom nástřik a potom, co se prodrhnete pod tu první vrstvu máte minimum třpytek. U téhle paletky to tak ale není, třpytek je tam až moc a pod světlem jsou nádherné. 

Co se týče výdrže tak když mám primer tak mi vydrží na víčku celý den, bez primeru mi daly tak půl dne, což je podle mě takový typická výdrž u stínů. Pigmentované jsou až až. Občas slýchávám od čtenářů, že levná kosmetika není kvalitní tak jako to dražší, bohužel se často jedná o omyl, i levné značky umí udělat pořádné stíny a musím říct, že tahle paletka je jedna z těch levnějších, která je dobře udělaná - určitě není nejlepší z těch které doma mám, ale je na tom hodně dobře. Ačkoliv stíny při nanášení trochu opadávají, s tím jak jsou pigmentované, třpytivé a jak drží, tak jim to dokáži opustit, navíc u třpytivých stínů se to tak nějak očekává, že budou trošku opadávat, zvlášť, když třpytky jsou větší. Určitě paletka stojí za koupi pokud hledáte nějakou levnou alternativu pro zlaté a bronzové odstíny v té levné variantě. Já jsem si tuhle paletku zamilovala a určitě se stane jednou z těch používanějších. Dejte mi vědět jaký je Váš názor na pohádku kolem toho, že levná kosmetika je horší než dražší a kvalitní. A my se uvidíme u dalšího článku, An. :)

all about BRONZE - drogerie DM - cca. 100 kč.

You May Also Like

9 komentářů

 1. Paletka je nádherná. Taky mám ráda takové odstíny. Souhlasím s tebou. Není pravidlo, že dražší kosmetika musí být lepší. Já mám Essence moc ráda a taky jsem si oblíbila hlavně jejich laky na nehty. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Essence laky na nehty mám strašně moc ráda, jsou jedny z těch nejoblíbenějších co doma mám. Jen by mohli rozšířit kolekci o nějaké nové kousky. :)

   Vymazat
 2. Po tej paletke veľmi túžim :)

  OdpovědětVymazat
 3. Paletku Bronze mám nejraději ze všech paletek Essence :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Zrovna dneska jsem nad ní v Rossmannu stála, tak do ní asi taky půjdu, láká mě
  The pearls of my life

  OdpovědětVymazat
 5. Paletka má vážně krásné barvičky, ale já bych ji asi moc nepoužívala, protože podobné odstíny mám v kvalitnějších paletkách. Ale musím říct, že tyhle paletky od Essence nejsou vůbec špatné a za tu cenu se vyplatí. Já mám All About Roses a nemůžu si stěžovat. :)
  Diary of Girly Things

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím říct, že all about roses a all about greys mě moc nezaujali, ačkoliv mám zlatých a bronzových stínů požehnaně, ráda zkouším nové - jak dražší baletky tak i ty levnější. :)

   Vymazat

Instagram