Sky With Stars

by - 8:39 dop.


Ten kdo mě zná tak ví, že naprosto miluji bronzové paletky a paletky celkově. Ráda zkouším nové značky a nové možnosti, které mi makeup může dát. Proto, když se ke mě dostala paletka Naras: Sky with Stars, byla jsem absolutně nadšená z těch odstínů a používat jsem ji začala prakticky hned.


Paletka Naras: Sky with Stars je krásně rozdělaná na dvě část, právě proto jsem si ji tak moc oblíbila a je naprosto úžasná na cestování. První část se dá shrnout jako večerní kouřové líčení. Odstíny jsou krásné, máte tady jak odstín na víčko, do ohybu, na ztmavení, blendění i na rozjasnění kolem slzného kanálku. Ačkoliv jsem tyhle večerní odstíny moc nepoužívala, dokážu si s nimi představit nádherné líčení třeba na ples, kde zazáříte jako hvězda.

Druhá část paletky je dle mého názoru naprosto dokonalá. Jsem ta, co zlaté a bronzové odstíny úplně miluje a nemůžu se zkrátka nabažit. Jsou tady zkrátka odstíny, se kterým dokážete udělat nádherné líčení. Barvičky na blendění, na víčko i do ohybu. Jediné, co mi v paletce chybí je nějaký matný odstín, ale podle názvu je jasné, že všechny odstíny budou třpytivé.

Jelikož je to tedy třpytivá paletky a třpytky jsou docela veliké, tak docela i opadávají, ale to se dá čekat. Ačkoliv stíny opadávají, tak pigmentace je opravdu úžasná. Na to, že paletka stojí 119kč je opravdu úžasná a nositelná. Já jsem ji našla na Notino paletka je tam ve dvou barevných variantách - jedna je trošku odvážnější a druhá více nositelnější.

Co říkáte na takovou paletku Vy? Zkusily byste ji nebo byste raději investovali do něčeho jiného? Napište mi vaše názory do komentářů. Mějte se krásně a uvidíme se u dalšího článku, An. :).

You May Also Like

3 komentářů

 1. Paletka vypadá moc hezky. Vůbec mi nevadí, že obsahuje třpytky, takové stíny mám taky ráda, i když jsem pak celá od třpytek. :-) Paletku bych za tu cenu klidně vyzkoušela.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také mi nevadí být celá od třpytek, občas na školních akcí si je nasypu na celý obličej, hold ta zábava je někdy větší :D

   Vymazat
 2. Krásna kombinácia farieb : )

  OdpovědětVymazat

Instagram