TOP 3 Rimmel Kate LipStick

by - 1:09 dop.


Rtěnkové články vždy píšu strašně ráda a to, že všechny budou odstíny červených taky není žádná novinka, jsem do nich prostě strašně zblázněná. Všechny moje červené odstíny, které mám nejraději jsou vlastně od Rimmelu, protože tyhle rtěnky jsem si zamilovala - až tedy na Clinique Cherry pop. Tyhle tři rtěnky jsou každá jiná a proto se hodí na každé jiné období - proto je tak moc mám ráda.


 Rimmel Kate 110 je odstín, který jsem si opravdu zamilovala v létě. Je to krásná korálová barvička, která je právě na to léto jak stvořená. Zrovna tenhle odstín mám z Parfums.cz protože v drogérii jsem ho nemohla sehnat, stejně tak jako nemůžu sehnat odstín 107. Důvod proč jsem si zrovna tyhle rtěnky tak oblíbila je ten, že jsou krásně krémové a i když jsou matné, tak nevysušují rty. Barvička na rtech je opravdu krásná a celkově všechny rtěnky z této kolekce jsou krásně pigmentované. Navíc tohle je krásná korálová korálová barvička, kterou doma potřebuje každý.


Rimmel Kate 106 Pokud nejste na korálové rtěnky tak určitě se podívejte na i jiné odstíny matných rtěnek. Jako je třeba zrovna odstín 106, která je více taková malinová a celkově né tak křiklavá, jak 110. Rozhodně je to více formálnější rtěnka, ale úžasná na jaro léto. Přesně to, co jsem napsala i u odstínu 110 bych mohla říct i tady. Rtěnky je krásně pigmentovaná, krémová a nevysušuje mi rty. Co mě opravdu těší je to, že všechny rtěnky z kolekce jsou stejné kvality a žádná není vynechaná.


Rimmel Kate 01 ( Drogerie DM ) Tenhle odstín byl mj první odstín, který jsem si koupila. Chtěla jsem prostě červenou rtěnku, zašla jsem do drogérie a koupila tu nejčervenější rtěnku, která se mi líbila. V ten moment jsem ani nevěděla zda mi rtěnka bude slušet, jestli je to ten správný odstín. To jsem s rtěnkami teprve začínala. Na fotce jde určitě vidět jak moc je rtěnka milovaná a abych řekla pravdu, je to moje druhé balení, které doma mám. Tahle rtěnka je opravdu moc milovaná. Krásně hydratuje rty a o pigmentaci ani nehovořím - je úžasná. Z lesklého finiše se dá krásně a lehce udělat i matný, takže rtěnka je multifunkční. Zkrátka něco, co doma každý potřebuje.


Rtěnkových článků ještě na blogu bude hodně, protože rtěnky prostě miluji. Do komentářů mi schválně napiště jaký je Váš oblíbený odstín rtěnek a nejoblíbenější značka pro rtěnky. Budu se těšit u dalšího článku. :) An.

You May Also Like

5 komentářů

 1. Hezký nápad s fotkami! Taky jsme si rtěnky od Rimmelu velmi oblíbily, asi opravdu nejlepší z drogerie :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím souhlasit, Kate rtěnky jsou asi ty nejlepší, co v drogérii jsou, potom třeba i 16h tekuté rtěnky od Dermacolu jsou super. :)

   Vymazat
 2. Skvelé odtiene a nápad s fotkami sa mi veľmi páči. Kika - Blog for smile

  OdpovědětVymazat

Instagram