Frisky Six: Benefit

by - 12:04 odp.


Benefit byla vždy jedna ze značek, kterou jsem chtěla vyzkoušet, protože pořád dokola se potkávám s tím, jak jiné blogerky a vlastně všichni si tuhle značku zamilovali. Já sama jsem chtěla vyzkoušet několik produktů, ale sama jsem si nebyla jistá, zda se opravdu dá investovat do něčeho, o čem nevím, jaké je. A proto, místo toho, abych si koupila jeden produkt, rozhodla jsem se vyzkoušet sadu šesti produktů: Frisky Six.

Asi jedna z věcí, na kterou jsem se těšila byla řasenka They're REAL! Opravdu jsem se moc těšila na to až ji vyzkouším a pochopím to, o čem všichni mluví a poznám to kouzlo toho, jak moc je super. Ale. Asi jsem nějak nepochopila a nenašla to kouzlo té řasenky. Co musím uznat je to, že opravdu mi řasy prodlouží, ale nelíbí se mi to, že mi řasy slepuje a to není zrovna efekt, který chci, aby mi dělala řasenka. Asi bych řekla, že je zatím moc mokrá a tím pádem musím nějakou tu dobu počkat až bude o něco sušší a potom uvidíme. Takže se můžete těšit i na samostatný článek. :)


S touhle Sugarbomb tvářenkou je to ale úplně jinak. Zatímco řasenka se mi neprojevila jako úspěšná, tvářenku jsem si zamilovala. Ne jenom že mi dává takovou tu jemnou barvu, která je krásná na jaro, ale i jemný třpyt, který jsem si zamilovala. Jelikož je tvářenka rozdělena na čtyři části, tak by se barvičky určitě daly použít i jako oční stíny, ale to jsem zatím nezkoušela, protože já jsem z ní unesená na tvářích. Co musím říct, že se mnou dá celý den - opravdu. Ráno v sedm odcházím z domu a v šest hodin mám na tvářích ještě krásnou barvičku a třpyt. Zkrátka něco, po čem touží každá slečna. 


Lolli Balm je zase něco, z čeho si úplně nejsem jistá, jestli ano nebo ne. Zkrátka a jasně žádné zázraky to nedělá a opravdu to nebude takový ten typ balzámku, který Vám rty uzdraví. Pokud si ho zakoupíte, tak očekávejte, že na rtech bude krásně klouzat a zanechá i jemnou barvičku, ale nic extra to opravdu není. Určitě si ho ponechám a budu ho používat, i kdybych ho měla mít jenom na doma, anebo ho někomu dám. Já mám doma bohužel lepší balzámky, které mi rty dokáží i vyléčit když jsou popraskané.


Když jsem v balíčku viděla ooh la lift původně jsem nevěděla, co do toho mám čekat anebo spíše co to vlastně je, protože neznám celou kolekci co Benefit nabízí, občas i já musím googlit, co co je - I když je to na zadní straně lahvičky napsané - tak někdy všímavá jsem. Vlastně se jedná o rozjasňovač očního okolí - takže něco pro mě a to, jak ráno unavená bývám. Určitě jde poznat, že oční okolí je ráno svěžejší než kdybych si produkt nedala, ačkoliv na sobě cítím, že jsem unavená, na očích to nejde poznat a já tak maskuji to, že jsem šla spát třeba ve tři ráno. 


Tekuté tvářenky jsem nikdy nějak neměla ráda z jednoho jediného důvodu - jsem patlal, takže cokoliv tekutého mám je pro mě jako barvička, se kterou si musím hrát a tak z toho důvodu bych byla schopná si tuhle tekutou tvářenku napatlat všude - už jenom z toho důvodu, že ta barva je opravdu krásná. Jemná fuchsiová barvička krásně vyniká na tvářích. Co ale musím říct je, že musíme rychle jednat - jakmile nanesete štětečkem tvářenku, musíte ji okamžitě rozetřít, jinak Vám na tváři zůstane růžový flek, který nevypadá dobře. 


Jak se říká, třešnička na dortu - Sun beam. Jak já jsem se zamilovala do tohohle produktu. Jedná se o rozjasňovat a řeknu vám, že jsem lepší doma neměla. Tenhle produkt se zlatavými odlesky je něco, co opravdu doma musíte mít, pokud máte rádi rozjasňovače na tvářích. Krásně se dá rozetřít a já zkrátka nemám slov, jak tuhle krásu v akci popsat. Občas mi připadá, že někdo vzal sluneční paprsky a vložil je do tohohle produktu - až tak moc ten efekt zbožňuji. Benefit je asi jedna ze značek, kterou se budu snažit více prozkoumat, mám v plánu si koupit i nějaké produkty ze sady Hoola, protože bronzer se mi opravdu líbí a ještě uvidím, co teda řasenka udělá. Do komentářů mi napište jestli i vy máte nějaké produkty od Benefitu a jestli jste s nimi spokojení. A my se uvidíme u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

10 komentářů

 1. Já mám od Benefitu jen krémové stíny, ale mám zálusk na Dalas :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Dalas jsem se taky dívala, ale zatím jestli, jestli ano nebo ne. :)

   Vymazat
 2. O maskare They´re real som už veľa počula a už sa na ten článok teším, pretože je to rôzne, niekto to chváli, niekto nie...
  Vii, http://with-love-vii.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Článek nějak postupně připravuji, ale zatím si s řasenkou nejsem tak jistá, asi budu muset ještě počkat jestli se rozhodně spolupracovat nebo ne. :)

   Vymazat
 3. Taky jsem o řasence they're real plno slyšela, ale když vidím ten kartáček, vím, že by mi nevyhovovala :)
  eL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já právě tyhle kartáčky můžu, ale u téhle si myslím, že to bude maskarou a ne kartáčkem, ale ještě uvidím. :)

   Vymazat
 4. Tak já jsem zatím od Benefitu nic nezkoušela, ale zaujala mě ta řasenka.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sama an tu řasenku ještě nemám nějaký názor, ale pokud myslíš, že by ti mohla sednout, tak určitě do ní. :)

   Vymazat
 5. Skvělý článek a ty fotky vypadají moc krásně s tou květinou! Zvu tě ke mě na blog, právě tam probíhá Giveaway/jarní soutěž:-)

  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat