WELEDA

by - 7:55 odp.


Ještě před vánoci jsem dostala takový malý dáreček od Vivantis.cz, ze kterého jsem byla nadšená a s velkou chutí jsem se hned pustila do mého testování produktů. A jak to u takových produktů bývá, někdy testování jsem snadno a někdy také ne. 
Když jsem rozbalila balíček, vykoukly na mě produkty od značky Weleda, kterou jsem nějakou tu dobu okukovala v DM a chtěla vyzkoušet. Jako první jsem začala zkoušet gel s měsíčkem, který podle všeho by měl zabraňovat tomu, aby se vám červenala pleť v zimě. To známe všichni, jdeme ven a potom vejdeme do místnosti a naše pleť je červená a nemůžeme se toho dobrou hodinu zbavit. Jelikož mi zrovna tyhle produkty došly v zimě tak to bylo jako na zavolanou. Ačkoliv nejsem člověk, který má zrovna nejraději gely na obličeji, tak jsem to zkusila. Po tom, co jsem gel používala každý den a neustále se sledovala v zrcadle, jestli náhodou nejsem červená, jsem usoudila, že opravdu funguje. Pěkně voní, na mě možná až moc silně, ale na pleti to potom nejde poznat. Do pleti se vsákne relativně rychle a nedělá žádnou neplechu s dalším krémem na obličej. Na to, že jsem gel používala každý den a sem tam ho použila i moje mamka, nejde vůbec poznat, že by ubylo. Pokud hledáte něco na chladnější období tak se určitě podívejte po tomhle malém zázraku.

Druhý produkt už je tak trochu přešlap. Jedná se o mandlový sprchový krém. Jelikož se jedná o sprchový krém tak jsem trochu očekávala, že má pokožka bude po používaní vyživenější a tak nějak napapaná, ale nic z toho se nestalo. Bohužel doma mám i lepší sprchové krémy. Když už bych se nespokojila s tímto, tak jsem myslela, že alespoň vůně bude super a já tedy sprchový krém využiji třeba na jaro. Sama jsem si říkala, že vůně mandle bude super, ty mám ráda, ale s porovnání vůní tohohle jsem absolutně sprchový krém zavrhla a zkrátka nemůžu. Vůně mi vadí a ani bych neřekla, že se hodně podobá k mandli.


Na to, že jsem sprchové gely od WELEDA tak dlouho obkoukávala, že je vyzkouším, protože se o nich hodně psalo, tak jsem z něho byla poněkud zklamaná, ale gelový zázrak budu stále používat. Ještě jednou chci poděkovat zastoupení Vivantis a hlavně paní Martě za krásnou spolupráci.

Do komentářů mi napište jestli jste někdy zkoušeli něco od značky Weleda nebo jestli vás tahle značka zaujala a uvidíme se u dalšího článku, An. :).

You May Also Like

0 komentářů

Instagram