MakeUp Revolution Brushes: Pro Go Set

by - 6:18 odp.


Štětce na MakeUp jsou jedny z těch produktů, které si opravdu užívám a ráda zkouším. Poměrně nedávno jsem začala zkoušet tuhle cestování sadu MakeUp Revolution Pro Go Set se kterým i nejspíš budu cestovat do Berlína. Jak si u mě sada obstála se dozvíte v celém článku.

Upřímně, ze začátku jsem si nebyla touhle sadou jistá, ale později při zkoušení jsem jí začala nějak mít ráda a začala jsem si i užívat její používání. Určitě je opravdu vhodná na cestování, kdy tyhle štětce jsou krátké, takže nemusíte mít strach z toho, že se Vám nevlezou do taštičky s kosmetikou. Určitě ale zase by se dalo hovořit o otázce kvality vs. ceny. Určitě to nejsou ty nejkvalitnější štětce na trhu, to ne, ale co se týče ceny cca. 200 kč za 4 štětce, tak si myslím, že se najdou sady, kde za takovou cenu můžete mít i více štětců, ale zase méně kvalitních. Každopádně já osobně si myslím, že cena ta tyhle 4 štětce je naprosto normální .Určitě každého zajímá co vlastně za štětce je v sadě. V sadě se nachází Mini Face Brush, který je opravdu úžasný na zapracování korektoru či makeupu, protože není ani veliký, ani úplně malý - je zkrátka tak akorát. Sama jsem si ho právě oblíbila na korektor, protože s tímto štětcem krásně dokážu zapracovat korektor na místa, kde ho opravdu potřebuji. 

Druhý štětec je Mini Foundation Brush. Tenhle je přizpůsobený na makeup, dle mého názoru ale se s ním právě makeup ani korektor nanášet nedá. Štětiny jsou dlouhé a místo toho, aby se dal makeup krásně zapracovat do pleti, tak s tímhle jenom jakoby "malujete" po pleti a co pěkný efekt neudělá. Za mě tenhle štětec neuspěl.


Mini Angled Brush je taková klasika co je v každé sadě. Já tyhle štětce používám na vyplňování obočí, občas na nějakou linku. Abych řekla, tenhle mini štětec na obočí je opravdu úžasný. Krásně se na něho chytí pigment a dokáži si s ním vyplnit krásně obočí. Zkrátka dělá to, co by takový štětec měl dělat. 

Mini Eyeshadow Brush je něco podobného jako Mini Foundation Brush. Bohužel na tenhle štětec nejde zachytit tolik pigmentu jak bych chtěla, na víčko je opravdu malý a mně se s ním špatně zachází. Neříkám, že by byl úplně špatný, to ne, ale pro mě je asi zbytečný, doma mám i lepší štětce na stíny. Bohužel svých 100% z této sady nedostanu, ale zase využiji skoro všechny štětce. Zatím jsem spokojená a nic zlého se mi se štětci zatím nestalo. Schválně mi dejte vědět jaký je Váš oblíbený štětec a uvidíme se u dalšího článku. Mějte se krásně, A. :)

You May Also Like

1 komentářů

Instagram