NIVEA: Repair & Targeted Care

by - 1:44 odp.


Když se jedná o vlasy, většinu času se snažím delší dobu používat produkty, u kterých vím, že dlouho vydrží a dlouho u nich budu mít efekt, který chci. Když Nivea přišla na trh s tohle novou sadou, musela jsem je vyzkoušet. Jak si vedly u mě? Čtete v celém článku.
Sama mám ráda, když mám šampón a kondicionér od stejné značky nebo stejné řady produktů. Když jsem od DM dostala vzorečky a slevový kupón, šla jsem do DM a musela jsem si je pořídit domů. Od té doby používat jenom tyhle dva a zamilovala jsem se.
Abych řekla pravdu, za začátku jsem si efektem, který jsem z šampónu a kondicionéru dostala, tak jsem si nebyla jistá, jestli se mi tenhle efekt libí nebo ne.

Jelikož je šampón určený na suché a namáhané vlasy, tak by bylo super objasnit, proč jsem si je zrovna pořídila. Moje vlasy byly několikrát barvené, poprvé asi v šestí třídě, a přestala jsem si barvit vlasy asi tak před rokem a půl. Měla jsem od 14 do 16 červené vlasy, což je dlouhá doba a proto jsem si nechala barvu odrůstat a postupně stříhala vlasy. I když nemám po tolikátém barvení tak zničené vlasy, s odchodem zimy a příchodem jara, změnou počasí atd. se mění i pleť, pokožka a vlasy. Moje vlasy byly v poslední době suché, lámaly se, vypadávaly a já jsem nechtěla nechat chudinky jenom tak a něco jim dát, co jim pomůže.

Když jsem začala používat tuhle sadu, hned po prvním použití jsem viděla změnu. Většinou si umyji vlasy večer, trochu vysuším a jdu spát a přes noc mi vlasy uschnout přirozenou cestou. Při celém procesu umývání vlasů jsem si všimla, že mé vlasy při používání jsou jemné a kluzké.

Když se ráno probudím, tak většinou mám hnízdo z vlasů na hlavě. S používáním jsem si všimla, že mé ranní hnízdo z vlasů zmizlo a ráno mám méně práce s vlasy. Jsou jemné, nádherně se dají rozčesat. Jedinou nevýhodou je asi to, že vlasy první den po umytí jsou strašně kluzké a jemné, takže pokud si chcete udělat nějaký pěkný účes, určitě bych použila sea salt spray nebo si vlasy umyla dva dny předtím, anebo použila dry shampoo.
Každopádně jsem se do téhle sady zamilovala a pro kondicionér si musím jít už znovu, protože jsem ho už vypoužívala. V každém případě, pokud cítíte, že vaše vlasy potřebují trochu více péče po zimě, určitě se podívejte po téhle Nivea sadě a budete překvapení.

Do komentářů mi napište jaký je Váš poslední šampón, který jste používali a jaký je. Mějte se krásně a uvidíme se u dalšího článku, A. :)

You May Also Like

6 komentářů

 1. Já teda používám šampon i balzám z Yves Rocher, ale přemýšlím, že vyzkouším tyhle :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od Yves Rocher jsem zkoušela jenom sprchový gel, který jsem dostala a musím říct, že jsem byla fakt spokojená tak určitě někdy se zase po nich podívám. :) A.

   Vymazat
 2. Už aj ja som pokukovala po tejto rade :)
  Pozývam ťa na giveaway na mojom blogu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pozvání, podívám se. A :)

   Vymazat
 3. Mě Nivea na vlasy vůbec nevyhovuje, ale jinak mám tuto značku ráda. Já teď používám tuhý šampon od ponia. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám teď Niveu na vlasy poprvé a zatím jsem spokojená. O Ponia jsem nikdy neslyšela, tak se podívám. :) A.

   Vymazat

Instagram