Top 3 Pink Lipsticks

by - 3:23 odp.


Ten kdo mě zná tak ví, že absolutně miluji červené rtěnky. Na růžové jsem nikdy moc nebyla a tak jsem je ani moc nezkoušela. V poslední době se mi ale na mně začaly růžové rtěnky líbil a proto Vám v tomhle článku teď představím moje 3 nejoblíbenější rtěnky, které jsem nosila převážně na jaro. 

K téhle rtěnce jsem se dostala úplně náhodou. Byla mi darována mou tetou, která ji už moc nenosila, a tak skončila u mě.  Je to taková rtěnka moje rty ale lepší. Bohužel absolutně nemám tušení, co za značku to je nebo co je to za odstín, protože obal je za tu dobu pěkně ošoupaný, protože tahle rtěnka se stala právě tou rtěnkou, kterou nahodím, když nevím co by. Je krásně krémová a rtech jemná, vůbec necítíte, že nějakou rtěnku máte, a ačkoliv je to krémová rtěnka, je to taková ta na půl dne, kdy ji potom jenom přetřete a můžete fungovat dál. Bohužel jí mám už opravdu málo, že snad brzo najdu náhradu nebo alespoň podobný odstín této, protože jsem si ji opravdu zamilovala.Essence poměrně nedávno vyšla na trh s tekutými rtěnkami, které v poslední době ovládly trh kosmetiky. Já sama jsem teď na lovu perfektní tekuté rtěnky, protože moje Dermacol rtěnka už asi zestárla a nedělá už ten efekt, který dělala jako na začátku používání. Značku Essence mám ráda, například jejich laky na nehty jsou úžasné, ale o nich zase jindy. Kosmetiku mám taky ráda, ale jak co, a proto jsem se rozhodla, že vyzkouším i tuhle tekutou rtěnku. Sama jsem nečekala žádný zázrak a taky to žádný zázrak není. Je to spíše takový více pigmentovaný lesk na rty. Barvu má opravdu krásnou, to se musí nechat. Konzistence je ale taková zvláštní, není to ni lesk, ale ani rtěnka, chová se tak nějak lepkavě, ale to po chvilce přestane. Barva se dá krásně vrstvit a jednotlivé vrstvy se uzamknou na sobě, ale po takové hodince nebo dvě už nemáte nějakou rtěnku na rtech. Zkrátka jídlo, pití a mluvení je největší nepřítel. 

Essence - DM


Poslední rtěnka je tahle od Brische. Tuhle jsem si pořídila, myslím, na podzim a říkala jsem, že se na ni těším na jaro. Jaro tady bylo a já rtěnku nosila. Je opravdu úžasná, má krásnou barvu, nanáší se opravdu krásně a je pohodlná na nošení. Určitě je to zase taková ta rtěnka na půl dne, kdy potom jenom přetřete a fungujete dál, občas ale má takové své období, kdy si usmyslí a dělá takové malé žmolky rtěnky, jinak je ale super. Můj největší problém s touhle rtěnkou je ten, že mi dělá žluté zuby, což není zrovna něco, co by kdejaká slečna chtěla, jinak je to úžasná rtěnka. Jaro nám pomalu končí a přichází léto. Růžové rtěnky vyměním za červené a dlouhé kalhoty za sukně. Napište mi do komentářů jaká je Vaše oblíbená růžová rtěnka a proč. Uvidíme se u dalšího článku, A. :)

You May Also Like

7 komentářů

 1. Musím si rozhodne kúpiť na toto leto nejaký poriadne ružový rúž :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám právě ráda růžové rtěnky. Na červené, výrazné rty nejsem dost odvážná. Odstíny rtěnek máš moc pěkné. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dříve jsem také neměla odvahu, ale potom jsem zkrátka jeden den šla, koupila si červenou rtěnku a bylo to, tak vznikla moje vášeň v červených rtěnkách, člověk se toho zkrátka nesmí bát. :)

   Vymazat
 3. Nedávno jsem si šla růžovou rtěnku poupit a po půl hodině zkoušení v obchodě jsem stejně odešla s vínovou :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U mě by to asi také tak dopadlo a jelikož jaro máme za námi, tak zase vytahuji červené. Vínové mám tedy nejraději spíše na podzim. :)

   Vymazat
 4. Mě moc tyto růžové odstíny nesluší, ale moc se mi líbí :)
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem si dříve myslela, že mi nesluší, ale stačí najít správný odstín a je to. :)

   Vymazat

Instagram