Travelling Apps I Use

by - 7:13 odp.Cestování se v poslední době stalo jednou z mých vášní, které mám naprosto ráda. Sama jsem ráda, že zvládnu si naplánovat celou dovolenou nebo výlet do zahraničí, aniž by mi musel někdo pomoct. V dnešním článku vám ukáži aplikace, které pomáhají mě na cestách a myslím, že pomůžou i Vám. Podívejme se na ně. 


1. Ryan Air

Ačkoliv někteří Ryan Air nemají rádi, já si zatím nemám na co ztěžovat. Sama jsem člověk co ale ztrácí věci, takže jakékoli papíry, které musím mít u sebe musím mít vytištěné i dvakrát, kdyby náhodou. Jelikož při nadcházející cestě do Berlína jsem právě zvolila cestu letadlem, tak jsem si stáhla aplikaci Ryan Air a mé boarding passes mám právě v telefonu, u kterého vím, že ho neztratím. Navíc mobil mám pořád u sebe takže se nemusím bát, že bych svůj palubní lístek někde ztratila. Ale sama jsem se pojistila tím, že jsem si je jednou vytiskla. Člověk nikdy neví. V Aplikaci ale můžete udělat všechno co vás napadne. Uděláte si zde rychlý a jednoduchý check in, máte své boarding passes ve svém mobilu a navíc appka funguje i offline! Takže se nemusíte ničeho bát.


2. City Maps 2GO

Nejsem zrovna člověk, který se často ztrácí, děkuji všem, že jsem byla obdařena orientačním smyslem. Tím pádem moc mapy nepotřebuji, ale občas se mi stane, že mapu potřebuji a zrovna u sebe nemám klasickou papírovou, ale mám u sebe jenom mobil. Bohužel v zahraničí data nepoužívám, tak jsem si stáhla tuhle aplikaci, ve které si doma stáhnete mapu vaší destinace a když se ztratíte, tak si jednoduše v mapách najdete cestu!

3. Pack Point

Jak už jsem řekla, často věci ztrácím a zapomínám. Proto tahle aplikace je opravdu super! Nastavíte si v ní délku vašeho pobytu v zahraničí a potom už jenom kontrolujete věci, které si sbalíte. Od elektroniky, přes oblečení, toaletní věci, zkrátka všechno na co si vzpomenete. Stačí při balení jenom odškrkávat věci a budete si jistí, že máte všechno! 

4. Sygic Travel 

Sygic Travel jsem si oblíbila v tom, že v této aplikaci dokáži naplánovat všechno co potřebuji. V aplikaci stačí zadat místa, která chcete navštívit, ony se Vám ukážou na mapě a vy víte, jak daleko jsou od sebe a která můžete navštívit během pár minut a nemusíte jezdit z jednoho konce města na druhý. Aplikace je offline takže si stáhnete jenom mapu destinace, zadáte informace a můžete ji kdykoliv použít. Jednoduché a efektivní pro cestovatele. 


Doufám, že při Vaše cestování Vám tyhle aplikace nějak pomůžou. Napište mi do komentářů jaká je vaše vysněná destinace a proč. Uvidíme se u dalšího článku, A. :)

You May Also Like

5 komentářů

 1. Článek už šel do oblíbených, ať vím, co postahovat až se vydám do Anglie. Hlavně ta appka na balení je skvělá, většinou zapomenu 90 % všeho, co jsem chtěla :D

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se článek líbí a přeji mnoho krásných zážitků v Anglii! :)

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Instagram