WONDER'FULL

by - 6:21 odp.


Řasenky jsou jedna z věcí, které relativně nerada měním. Vždy si najdu takovou, která mi sedí a potom mám problém s tím najít novou, která může být ještě lepší. Osobně nejvíce preferuji řasenky od Rimmelu, protože ty mi nejvíce sednou. Proto jsem ani neodolala a domů jsem si pořídila tuhle Wonder'full řasenku s arganovým olejem

Sama většinou mám problém s tím, že řasenka je na mě moc mokrá při několik prvních použití, proto je vždy nechávám trochu vyschnout, aby pořádně začaly fungovat. Ani tahle nebyla výjimkou a musela jsem počkat, aby trochu vyschla. Po vyschnutí je to ale dobrá řasenka. Nemůžu říct, že by byla úplně úžasná a nejlepší řasenka, kterou jsem vyzkoušela. 

Dělá opravdu krásné řasy co se délky týče. Krásně řasy natočí a prodlouží je, bohužel nemají takový objem. Ale vzhledem k tomu, že krásně řasy prodlouží, tak se ten objem dá nějak prominout. Sama raději preferuji to, když mám řasy dlouhé, protože mám krátké řasy. 

Celá pohádka ale kolem téhle řasenky je ta, že mám v sobě arganový olej. Musím říct, že jsem za tu dobu, co ji používám nezaznamenala nějaký rozdíl, co se řas týče. Podle všeho by ty řasy měly být pěknější a delší. Bohužel u mě se nic takového nekonalo a mé řasy jsou pořád stejné. 


Máte i vy nějakou řasenku d Rimmelu nebo tíhnete k jiným značkám? Dejte mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku! A. :)

Rimmel London Wonderfull mascara - parfums.cz

You May Also Like

5 komentářů

 1. Tak tp musím mať! :) Ale až keď domíňam tú moju novú od Essence :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Já měla tuhle od Rimmelu akorát vodě odolnou a moc jsem s ní spokojená nebyla.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Voděodolnou jsem neměla takže bohužel nemůžu říct, jestli je mezi nimi nějaký rozdíl. :)

   Vymazat
 3. Pěkné, jen mi trošku chybí detail oka. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za připomínku, určitě přidám do dalších recenzí řasenek. :)

   Vymazat

Instagram