A Week In Berlin 2016

by - 6:00 odp.Je to už měsíc od mého týdnu v Berlíně a já jsem si konečně uspořádala všechny své myšlenky a zážitky, že jsem je konečně byla schopná je sepsat do jednoho článku. Tenhle článek bude v češtině s anglickým překladem, aby si i kamarádi, které jsem během týdne potkala, mohli článek přečíst. Těšte se na fotky, ale článek obohacený i malými videi, které jsem stihla natočit a sestříhat. Vítejte u mého dobrodružství v Berlíně!
Its a month from my week in Berlin and I was finally able to sort out my thought and write them down into an article. This article it going to be in czech with an english translate for my friends all around the world. Be ready for pictures and videos! Welcome to my adventure in Berlin!

Středa
Středa byla den, kdy jsem konečně ze svého kalendáře mohla odšrknout poslední den. Ráno jsem nešla do školy, krásně jsem se vyspala, v klidu se nachystala a vyrazila na svou dvou hodinovou cestu směr Bratislava - letiště. Mám pro Vás malé video, které jsem natočila a sestříhala z tohoto dne, jen se podívejte. Upřímně můžu říct, že v ten moment jsem nesnášela bouřky, hned jednu jsme měli a proto jsme měli hodinu zpoždění a ještě jsem do letadla běžela za největšího deště. Ten výhled ale stál za to!


Wednesday
Wednesday was a day when I finally could cross out the last day from my calendar. I didnt go to school, instead I slept like a sleeping beauty, prepared myself and took a two hour drive to the airport. I filmed a little video so check it out! Now I cant tell that I hate thunderstorms because we had one just before my flight and I had to run in such a heavy rain into my airplane. But the view was absolutely breathtaking.

video


Čtvrtek

Čtvrtek se pro mě a mou kamarádku stal takový nakupovací den. Procházeli jsme si Berlín, viděly památky, které vidí každý turista. Já v Berlíně byla už minulý rok, takže jsem prakticky všechno znala. Celý den jsem ale točila, takže se podívejte, co jsem viděla i já.

Thursday
Thursday was for me and my friend a shopping day. We walked thru Berlin, did some sightseeing. I was in Berlin last year so I saw most of the buildings. But I filmed the whole day so have a look at my day in Berlin!

video

Pátek a Sobota

Pátek a sobota pro mě byly dny, kdy jsem se procházela Berlínem a fotila jsem. Zkrátka jsem se snažila vstřebat celou tu atmosféru a chtěla jsem si užít město, které mám opravdu ráda. Pokud někdy pojedete do Berlína, určitě si zajdete do Mall Of Berlin na úžasné wafle, které byly jedny z nejlepších, které jsem kdy měla. Pokud máte chuť a čas určitě si zajděte do malé kavárny Wonderpots, kde mají ten nejlepší zmrzlý jogurt, který můžete ochutnat' Opravdu, nic lepšího jsem nikdy nejedla.

Friday and Saturday
These days were for my days when I took as many pictures as I could. I wanted to feel the Berlin athmosfere and just enjoy the city I love. If you ever visit Berlin go to Mall Of Berlin to taste best best waffles ever! And if you have time find this little caffee called Wonderpots where they have the best frozen yoghurt ever!
Neděle a Pondělí

Pokud mě znáte už delší dobu a čtete můj blog, tak víte, že jsem do Berlína jela na koncert. A právě tyhle dva dny jsem věnovala kapele, kterou se snažím už druhým rokem potkat. Zase se mi to nepodařilo, takže prosím, někdo mě k nim nějak dostaňte. I když jsem nepotkala tuhle kapelu, potkala jsem strašně hodně lidí a tak mám zase nové kamarády! Musím říct, že jsem za tyhle dva dny nespala asi 40 hodin, což je i na mě dost. Jelikož jsem tento rok měla VIP lístek na stání pod pódiem. S kamarádkama jsme se domluvily, že před arénu půjdeme co nejdřív a proto jsme byly už před arénou v pondělí v jednu ráno. Šílené, ale věřte mi, stálo to za to.

Sunday and Monday
If you know me and you read my blog for a while you know that I went to Berlin to see my favourite band. So i dedicated these two days to this band and if you know Im trying to meet hem for the second time. Well, I didn't meet them so if someone knows a way how to get me to meet them let me know. Even tho I didn't meet the band I've met so many amazing people that are now my friends for life! I can tell I haven't slept for 40 hours those two day because I had a VIP ticket and we wanted to be as close as possible, we went to the venue at 1am. Crazy but worth it.Ačkoliv jsem odlétala až ve středu, věřte mi, že jsem celé úterý prospala a jelikož jsem se při čekání na koncert na sluníčku spálila, tak jsem se starala o pokožku. Berlín miluji, je to jedna z měst, které jsem si opravdu zamilovala a ráda se tam vracím. Uvidíme kdy se tam zase vrátím.

Napište mi jestli jste i Vy někdy byli v Berlíně anebo co se Vaše vysněné evropské město. Uvidíme se u dalšího článku, A. :)

Even tho I went home on Wednesday, I've spent whole Tuesday sleeping and Ive got a sunburn so I took care of it. I love Berlin, Berlin is one of those towns I fell in love with and I cant wait to go back.

Let me know if you ever been to Berlin or what your dreamy European town. See you next time, An. :)

You May Also Like

6 komentářů

 1. Zdravím!
  Páni. Tak to je bezva článek :O
  Takovýhle výlet bych si taky přála a ani nevíš jak moc ti ho závidím (a nejenom kvůli koncertu)... :D
  Každopádně super blog a přeji hodně úspěchů :)
  P.S.
  S blogem zažíváme nový začátek a byli bysme rádi, kdyby sis udělala trochu času a na blog se mrkla. + zanechala nějaký support, pokud budeš chtít
  https://mujzivotvpismenech.blogspot.cz/
  Děkuji a hezký zbytek dne
  Luci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě si někdy takový výlet naplánuj a na koncert se taky někdy dostaneš! A moc děkuji a na blog se podívám! :)

   Vymazat
 2. Hrozně krásné fotky jsi pořídila! :)
  Berlín je město, kam bych se určitě chtěla podívat! :)

  http://dencaurbankova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě si jednou zajeď tam podívat, stojí to za to! .:)

   Vymazat
 3. Ktoru cast Berlina mas najradsej? Vies aj nemecky?
  |Kaviareň u mačky|

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strašně moc jsem si oblíbila okolí Sony Centrum a Mall Of Berlin,, mám z tama mnoho vzpomínek na které ráda vzpomínám. Taky mám hodně ráda okolí East Side Gallery, kde také hodně trávím času, když jsem v Berlíně. Německy ale neumím. Dříve jsem něco málo uměla, ale nikdy jsem se více německy neučila, umím jenom anglicky. :)

   Vymazat

Instagram