Eyeliners

by - 9:00 dop.


Ačkoliv v poslední době moc linky nenosím, tak je miluji. Doteď si pamatuji jak mi maminka na dovolené v Čechách udělala první linku na horním víčku a od toho momentu to začalo. Dnes tu mám tři černé linky - dvě tekuté a jedny v peru. Jak si vedly čtěte dále.


Sama mám nejraději tekuté linky s klasickým vlasovým štětečkem. Zkrátka se mi s ním manipuluje nejlépe a dokážu s ním udělat jak tlustou tak i tenkou linku a nemusím se o nic bát. Tyhle linky od Essence mám už delší dobu a když si chci udělat linky, tak sahám právě po těchto. Jsou opravdu černé, což bývá u některých značek problém, že nedokáží udělat černou barvu u linek. Tyhle opravdu rychle zasychají a vydrží se mnou celý den, tedy pokud si nepromnu oči. To mám potom po lince.


Linky od Regina jsou ale úplný opak než linky od Essence. Bohužel nejsou černé, ale takové tmavě hnědé, až zakalené a proto už jenom ta nevýhoda u barvy je ta, proč je tak málo používám. Bohužel výdrž nemůžu posoudit, jelikož nemají správnou barvu, jako linku jsem je neměla. Což je bohužel pro tyhle linky mínus.


Poslední linky jsou tyhle v peru od Rimmel London. Řekla bych že tohle je něco jako linky od Essence. Jsou krásně černé, vydrží mi celý den, pokud si nepromnu oči. Voděodolné také nejsou, když jsem letěla do Berlína, v Bratislavě na letišti byla bouřka a já v dešti musela jít na letadlo, černou barvu od linek jsem měla potom po celém obličeji. Bohužel linky v peru mi nějak moc nevyhovují aplikátorem, sama upřednostňuji linky s vlasovým štětečkem, protože ty mi příjdou nejlepší.
Ty pravé linky, které by vydržely úplně všechno jsem ještě nenašla. Schválně mi do komentářů napište jaké jsou Vaše nejoblíbenější linky a proč. Těším se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

0 komentářů

Instagram