LUSH

by - 1:30 odp.


Lush je jedna z věcí, kterou opravdu miluji. Bohužel tam kde bydlím Lush není a většinou si vždy přivezu nějaký kousek, když jsem v zahraničí nebo v Praze. Prosím, udělejte prodejnu v Brně. Jelikož jsem týden byla na dovolené v Berlíně, kde vím hned o dvou obchodech, prostě jsem nemohla odolat a řekla si, že si domů odvezu dva kousky, které jsem ještě nikdy nevyzkoušela. Co jsem si dovezla a jak produkty vypadají a co dělají se dozvíte v celém článku.


Musím přiznat, že z LUSHe opravdu nejvíce miluji bubblebaths. A jelikož jsem chtěla zkusit něco, co jsem ještě doma neměla, tak místo Comforter, který je opravdu růžový a voní sladce, tak jsem sáhla po Brightside. Je krásně oranžový, připomíná mi západy slunce no a na léto opravdu úžasný. Voní po citrusech, já v něm cítím citrón a mandarinku, z nějakého důvodu. Jelikož je to bubblebath tak jeho použití je jednoduché, zkrátka si ulomíte kousek, rozdrolíte ho pod tekoucí vodou a tímto vytvoříte bublinky. Já sama nemám co tomuhle vytknout. Super na relax, krásně voní, pokožka je potom nasákla různých olejů a dobrých věcí, co právě potřebuje.


Pokud sledujete blogerskou scénu, tak podle všech je právě TOHLE to mýdlo, které prostě musíte mít doma a je to vlastně to nejlepší mýdlo, které existuje. Já jsem si vlastně tohle ani kupovat nechtěla. Od paní jsem tohle dostala jako dárek za to, že jsem ten den byla první anglicky mluvící člověk, co u nich v obchodě byl. Nakonec jsem si řekla proč ne, všichni o tom mluví, tak to taky vyzkouším. Nakonec jsem došla k tomu názoru, že je to normální mýdlo, které pěkně voní po medu a tofife. To je asi tak jediné, co se mi na tomhle líbí. Pokožku trošku vysušuje, ale když potom použijete krém tak je to v pohodě. Já jsem tomuhle na chuť nedošla.


Cream Candy byla v Berlíně označená jako novinka, ale když jsem se doma podívala do Zimního časopisu, který jsem měla doma z Anglie, tam už to byl jako stálý produkt. Možná v Německu to teprve dávali jako novinku. Tohle voní sladce a má v sobě kokosové máslo, takže je to super dobré pro vaši pokožku, protože ji krásně vyživí a dodá ji všechny potřebné vitamíny, které potřebuje. Jelikož i tohle je bubblebath tak vytvoří bublinky a voda je potom růžová.


Co říkáte vy na LUSH? Vyzkoušeli jste někdy něco nebo se teprve chystáte? Dejte mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

Lush - Brightside, Honey I Washed The Kids, Creamy Candy - Berlin Lush Store

You May Also Like

1 komentářů

  1. Lush jsem vyzkoušela jen jednou, měla jsem nějakou tu šumivou bombu, která měla být ve stylu lava lamp nebo tak nějak. Bylo to boží, o víkendu jedu do Prahy a mám pocit, že tam asi nějaké penízky za to nechám. :D Miluji ty vůně. :) Ta Creamy Candy vypadá úžasně. :)

    OdpovědětVymazat

Instagram