MakeUp Revolution: Bronze & Contour Kit

by - 12:43 odp.


Miluji konturování. V poslední době se z toho stal hit a ani mě neminul. Komu by se vlastně nelíbilo mít o něco hubenější obličej, výraznější rysy v obličeji atd. Já sama jsem to tomhle triu od MakeUp Revolution koukala už hodně dlouho a potom jsem si ho pořídila domů. Jak uspěl? Čtěte dál. :)


Tohle trio jsem si v poslední době moc oblíbila. Nejvíce se mi ale zalíbil bronzer a rozjasňovač. Celá paletka je do teplých odstínů. Bronzer je teplý, dá se krásně použít přes celý obličej jako bronzer, ale ve správném množství se dá použít i na jemné konturování. Je krásně krémový a nepráší. Na obličej je krásně nanáší a rozmazává se do ztracena taky lehce.

Rozjasňovač je můj nejoblíbenější z celé paletky. Na léto k vodě je opravdu ideální. Je hodně pigmentovaný, což se mi hodně líbí, protože mám ráda, když se rozjasňovač krásně třpytí a jde poznat. Tenhle má krásné zlaté odlesky, takže si dokážete představit, jak krásný na sluníčku je. Znovu je krásně krémový, ale trošku práší, ale opravdu jenom trošku.

Tvářenka je na tom o něco hůř. Barva je to opravdu krásná a má krásný zlatý odlesk, který ladí k rozjasňovači. Když pigment naberu prstem, tak je krásně krémová, hodně pigmentovaná, ale když chci nabrat tvářenku štetcem, tak prostě nic. Naberu jenom minimum pigmentu a na tváři potom mám jenom zlatý odlesk. Abych měla tu krásnou barvu, tak tvářenka potřebuje trochu více času a lásky, jinak její efekt je opravdu kouzelný.


Celkově tohle trio hodnotím kladně. Moc se mi líbí barvy i pigmentace je super, až na tvářenku. Pokud začínáte s bronzerem nebo rozjasňovačem a chcete mít všechno v jednom, tak bych určitě investovala do tohohle tria.

Máte i Vy nějaké své oblíbené trio nebo oblíbený rozjasňovač? Dejte mi vědět co se líbí Vám! Užívejte si léta a uvidíme se u dalšího článku, A. :)

You May Also Like

0 komentářů

Instagram