Soaphoria: Innocence

by - 2:07 odp.


Léto je tady a nikdo na sebe nechce patlat těžké sprchové gely - ani já. Proto miluji všechno co má na sobě napsané pěna nebo želé. Zkrátka všechny odlehčené věci na léto miluji. Když mi právě došel domů balíček z Krasnakazdyden.cz byla jsem radostí bez sebe, co jsem v balíčku objevila. Našla jsem v něm dva produkty a zrovna jeden z nich byla sprchová pěna.


Sama jsem moc sprchové pěny nikdy nezkoušela, doma mám vždy nějaké gely a to mi stačilo. Když mi ale přišla tahle sprchová pěna, zamilovala jsem se. Za prvé, můžeme se pobavit o tom, jak roztomilé tohle balení je? Všechny produkty vypadají lépe ve skle. Navíc, až produkt vypotřebujete, tak po pořádném vyčištění můžete obal použít i na něco jiného.

Co ale nejspíš všechny zajímá je to, co je uvnitř. Jelikož jsem sprchovou pěnu nikdy neměla, tak jsem byla hodně zvědavá na to, jaká bude, jestli bude pěnit, jestli mi vůbec bude vyhovovat. Úplně nejvíc, co na tomhle produktu miluji je ta vůně. Je květinová, svěží, na léto opravdu ideální. Podle mě je to vůně konvalinek, ale nejsem si tím na 100% jistá, možná jsem ti to spojila s tím, že konvalinky jsou na obalu. Co se týče samotného produktu, tak jsem ohromně spokojená. Stačí nabrat jenom trošku a buď vmasírovat do pokožky nebo dát na houbičku, se kterou se potom umyjete. Co se musí nechat je to, že krásně pění. Měla jsem obavu, že nebude pěnit tak jak bych očekávala, ale opak je pravdou. Né nadarmo se jmenuje sprchová pěna. Samotný produkt se dá potom použít i jako pěna do koupele. Stačí nabrat kousek prsty a promnout pěnu v dlani pod proudem vody - vytvoří se mnoho bublinek a navíc celá voda bude krásně vonět.


Já jsem se do téhle sprchové pěny úplně zamilovala. V teplých letních dnech není nic lepšího než si dát studenou sprchu a použít tuhle krásku.

A co říkáte vy na sprchové pěny? Máte je rádi nebo dáváte přednost něčemu jinému? Dejte mi vědět a užívejte si krásné letní dny, A. :)

Soaphoria:Innocence https://www.krasnakazdyden.cz/sprchove-kremy-gely-peny/374-sprchova-pena-nevinnost-soaphoria.html *

Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslané PR zastoupením nebo e-shopem. To, že mi byl produkt zaslán nemá žádný vliv na výslednou recenzi. Všechny recenze jsou psané na základě zkušeností a testování produktu.

You May Also Like

4 komentářů

 1. Tyto pěny mám moc ráda. Taky jednu mám, ale už mi dochází.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud máš pěny ráda, tak se určitě podívej na krásná každý den, mají tam úžasný výběr!:)

   Vymazat
 2. Tuhle pěnu chci hrozně moc vyzkoušet! V této vůni mám už tělové suflé, které neskutečně miluji, takže věřím, že bych si zamilovala i tenhle produkt. ♥
  Diary of Girly Things

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě vyzkoušej! Jsem si jistá, že si ji zamiluješ!:)

   Vymazat

Instagram