DULCIA: Bath Salt

by - 10:44 dop.


Když příjde na věci do vany tak se u mě doma vždy najde něco s levandulí a samo je známo, že levandule přímo miluji. Samotná levandule je velice příjemná na relaxační koupele, její vůně dokáže krásně uvolnit a zbavit stresu. Proto, když jsem doma v balíčku našla sůl do koupele s vůní levandule, věděla jsem, že budeme kamarádky.


Dulcia je značka, kterou jsem zkoušela poprvé a byla jsem zvědavá jak to vlastně půjde a jestli se mi jejich produkt bude líbit. Už když jsem si přečetla na obalu, že je s vůní levandule, věděla jsem, že se mi bude líbit a to, že se jednalo o sůl do koupele, tak to bylo ještě lepší.

Absolutně jsem si zamilovala obal. Malý plastová plechovka, které vypadá jako plechovka od barvy je podle mě naprosto super nápad a ještě to i hezky vypadá, navíc po vypotřebovaní do ní můžete dát další věci. Já jsem měla obavu z vůně. Opravdu mám levandule ráda a když si vybírám produkty s vůní levandule, tak chci, aby opravdu voněly po levanduli. Občas, když nějaký produkt s vůní levandule dostanu, tak se stane, že jako levandule nevoní, což je podle mě škoda, protože vůně levandule je naprosto úžasná. U tohohle se mi to ale nestalo. Překvapilo mě, že když jsem si k soli přičichla, se zavřenými oči jsem si připadala jako kdybych seděla ve francouzské Provence na levandulovém poli. Až tak moc sůl voní jako levandule.

V samotné vodě se rychle rozpustí, není to taková ta otravná sůl, které trvá věčnost, než se rozpustí. Stačí vzít hrst nebo dvě soli, hodit do vody a za chviličku se rozpustí ani nevíte jak. Vana potom není kluzká, takže se není čeho bát, že byste uklouzli. Já potom mám celou koupelnu krásně provoněnou levandulí a to je právě to, co potřebuji, když chci relaxovat.


Levandulovou vůni u téhle soli miluji. Pokud si občas chcete udělat relaxační večer nebo se zbavit stresu, určitě se podívejte po téhle soli, která opravdu, ale opravdu voní jako pravé levandule.

Vy mi schválně napište, jestli máte rádi sůl do koupele anebo jestli upřednostňujete něco jiného. Užívejte si krásné letní dny a uvidíme se u dalšího článku, A. :)


* Produkty označené hvězdičkou mi byly zaslány PR zastoupením nebo e-shopem. Zaslání produktu nemá žádný vliv na výslednou recenzi. Všechny recenze jsou psány z osobních zkušeností na základně testování produktu.

You May Also Like

1 komentářů

  1. Ja tiež zbožňujem vôňu levandule. Soliam do kúpela sa celkom vyhýbam, doteraz som mala šťastie len na také tie, ktoré mi spravia z vane šmýkalku. Ale píšeš, že to sa ti pri tejto nestalo takže ďakujem za super tip.

    OdpovědětVymazat

Instagram