Zklamání v Kylie Cosmetics

by - 6:40 odp.


Kdo čte blogy a sleduje youtube tak ví, že se pořád kosmetika hodně točí kolem tekutých rtěnek od Kylie Jenner, jedné od sester Kardashienek. Sama jsem dlouho přemýšlela jestli mám jeden nebo dva odstíny zkusit a zjistit, jestli to, co se píše na internetu je pravda nebo ne. Jak už sám název článku napovídá, moc nadšená nejsem.


Kylie Jenner vydala několik svých rtěnek, kolem kterých se točí pořád samé drama. Největší drama bylo kolem toho, že Kylie změnila texturu svých tekutých rtěnek po prvním vydání a druhé vydání bylo už úplně jiné, než to první. Sama nemůžu říct, jestli to je pravda nebo ne, první várku jsem nevyzkoušela. Každopádně pro ty, co neví: Kylie své tekuté rtěnky vyrábí pod laboratoří, která například vyrábí i tekuté rtěnky pro Colour Pop - mnoho lidí říká, že textury rtěnek od Kylie a Colour Pop jsou stejné. Od Colour pop jsem také nikdy nic nevyzkoušela takže nemůžu říct jestli jsou stejné nebo se jenom podobají.

Jelikož Kylie má většinou nude odstíny a pár odvážnějších, nevěděla jsem, jaký odstín si mám vybrat. Nude odstíny mi moc nesluší, růžové mi dělají žluté zuby, tak jsem vsadila na klasiku a zvolila červenou Mary Jo K. Tyhle tekuté rtěnky se dají koupit buď jako samostatné rtěnky nebo jako Lip Kit. Já jsem tedy zvolila lip kit - když už, tak už. Na rtěnku jsem čekala přibližně dva týdny a hned jak přišla, tak jsem ji začala nosit, protože jsem hned chtěla vědět jaká rtěnka vlastně je.


Upřímně, čekala jsem větší bombu než to vůbec je. Barva rtěnky je super, taková klasická červená která neurazí, odstín tedy nádherný. Konturka je do oranžového podtónu než samotné rtěnka, ale to by nevadilo. Konturka je krásně krémová, snadno se nanáší, klouže po rtech úplně sama a je krásně pigmentovaná. Je to všechno co vlastně v konturce potřebujete. Krásně se dá nosit i bez rtěnky.

Samotná rtěnka je o trochu větší problém. Samotná se nosit bohužel nedá. Můj problém je ten, že se nedá nanést v krásné jedné vrstvě ale někde rtěnka chytne na rty, někde prostě ne. Tohle dělá rtěnka když ji nanesu na rty bez konturky. Když ji ale dám na konturku tak chytne krásně všude.

Samotná rtěnka je tedy krásně matná, trošičku lepí, i když by neměla, ale není to nic hrozného a dá se to vydržet. Co se týče výdrže tak vydrží u mě běžný den ve škole, to znamená od 7 do 17 hodin odpoledne, což je podle mě krásná výdrž, když ji jednou přetřu a poupravím.


Poslední věc, na kterou jsem došla, že barva Mary Jo K je hodně podobná mé Clinique Cherry Pop, barvy jsou si hodně, hodně podobné jedním z rozdílů je ten, že Kylie Cosmetics Mary Jo K je matná a Clinique je s leskem a Mary Jo K je o trochu světlejší, ale jinak jsou si hodně podobné.

Sama jsem od Kylie Cosmetics čekala něco víc. Na to, jak hodně blogerech si její tekuté rtěnky vychvalovalo a skoro všichni doma mají všechny odstíny a kupují všechno hned, když něco výjde, tak jsem čekala o hodně víc, než je to, co jsem dostala. Zkrátka je to tekutá rtěnka, matná, která je dlouhotrvající. To samé třeba dělá i Demacol, Milani apod. Za tu cenu se určitě dá najít nějaký super duplikát, který udělá tu samou práci za lepší cenu. Nemůžu říct, že jsem nadšená tak, že bych skákala 3 metry do vzduchu, ale jsou relativně super, ale očekávala jsem více.

Schválně mi dejte vědět do komentářů, jestli je nějaký produkt, který byl hodně vyhlašovaný, ale Vás zklamal. Doufám, že si užíváte první podzimní dny stejně jako já a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

Kylie Cosmetics - www.kyliecosmetics.com - Mary Jo K

You May Also Like

7 komentářů

 1. Ahoj,
  Osobne som ich neskúšala, ale myslím si, že je to predražená somarinka. Blog máš pekný. Ak chceš, môžeš sa mrknuť na môj, a dať follow, nikto mi ho nejako nechce dať. :/ blogaboutmerilin.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Předražené jsou, o tom žádná, ale vyzkoušet se má všechno.:)

   Vymazat
 2. Taky jsem nezkoušela a ani nějak nemám v plánu :)
  Můj blog: Beauty by K. + právě probíhá soutěž!

  OdpovědětVymazat
 3. Há tedy nevím, ale 30 dolarů za rtěnku, kterou propaguje někdo, kdo tři roky zpátky ani rty pořádně neměl.. co se týká tekutých rtěnek v nude odstínech, jedině NYX ligerie.. daleko levnější a docela kvalitní:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já NYX nějak moc zatím nezkoumala. Dívala jsem se na ně v obchodech, ale nic mě natolik nezaujalo, abych si něco koupila. Tohle jsem chtěla vyzkoušet, tak jsem do toho vrazila :)

   Vymazat
 4. Sama jsem nezkoušela, i když mě láká, ale mám matné rtěnky ze Sephory a jsou super :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám ze Sephory ráda jejich masky na obličej a mýdla do koupele, ale na rtěnky jsem většinou moc dobré ohlasy neslyšela tak snad někdy se k tomu dokopu a vyzkouším. :)A.

   Vymazat