Bio přírodní vůně pro každého!

by - 12:16 dop.


V poslední době hodně zkouším přírodní kosmetiku a tak jsem se rozhodla při brouzdání na webu krasnakazdyden.cz že bych mohla vyzkoušet i přírodní vůni. Byla jsem docela nesvá, ale nakonec jsem si řekla, že je zkrátka lepší zkusit miniaturky než si naslepo pořídit parfém, který mi potom ani nemusí vonět. Jak jsem se poprala s přírodní vůní si přečti v celém článku!


Všichni milovníci dřevitých, čistých a citrusových vůní si příjdou na své. Pokud i vy milujete tyhle vůně tak věřte mi, nějakou z nich si rozhodně zamilujete. Posnažím se každou vůni jednotlivě popsat a říct vám, jaký je můj favorit, který bych určitě ocenila v plné verzi a který mě třeba moc nenadchl.


Ještě než se vrhnu na jednotlivé parfémky, tak musím říct, že i přes to, že krabička je papírová, tak je bytelná, omylem mi už asi 2x spadla na zem a všechno pořád je v perfektním stavu.

Jako první je žlutý parfém s názvem EINS. Jelikož je tohle citrusová vůně, tak já z ní nejvíce cítím citrón. Společně s ním je ještě santalové dřevo, které ale moc cítit nejde, i když nevím, jak santalové dřevo voní, tak je stále silná vůně citrusů. Upřímně, tohle mi připomíná vůni, která se dává do auta, aby pěkně vonělo, ale i tak je to krásná příjemná vůně.

Druhou vůni si hodně oblíbila moje mamka. Je to vůně s názvem ZWEI. Tahle vůně mi voní jako ženšen, který nemám ráda, ale jeho vůně je příjemná. Každopádně ve vůni žádný ženšen není, možná je to jenom nějaká náhoda a já si tuhle vůni vybavuji, protože jsem jako malá dostala ženšen s tím, že je to strašně super, no ale opak byl pravdou a malá Anetka s ženšenem moc dobrou zkušenost neměla. Parfémek ale voní po fazoli tonka, pryskyřici, citrusech a tea tree. Proč z něho zrovna cítím ženšen to opravdu nevím.

Dále následuje moje nejoblíbenější vůně. Tahle se jmenuje DREI a podle všeho je to vůně středomoří. Jestli takhle voní třeba Řecko nebo Maroko, určitě se tam chci podívat. Tohle voní po středomořských bylinkách, cedrového dřeva, vavřínu a travnatých tonů, které vytvářejí jemnou vůni, která neurazí a je naprosto úžasná, že tuhle bych zrovna ocenila v plné verzi! Rozhodně můj favorit.

Čtvrtou vůní je VIER. Tohle je lehká květinová vůně s citrusem, citrónem, řekla bych a pikantním santalovým dřeme, které nemám ponětí jak voní. Spíš než květiny zase cítím citrusy, ale abych řekla, tak tohle je druhá nejoblíbenější vůně. Není zase tak těžká a neurazí.

Pátou je FUNF. Musím říct, že s touhle vůní jsem si opravdu nesedla a kamarádky nebudeme. Sama nemám ráda silné dřevité vůně a tohle je právě ono. Těžká a silná dřevitá vůně, která voní po ločidle, zázvoru a citrusech. Bohužel vůně je na mě tak hořká a silná, že zkrátka my dvě kamarádky nebudeme. Určitě to není špatná vůně, ale pro mě ne. Pokud máš ale ráda silné dřevité vůně, určitě zkus tuhle!

Poslední vůní je SEIBEN. Tohle je zase lehká vůně, která voní po citrusech. V popisu jsou zelené mandarinky, pomeranč a citrónová tráva - trošku takový osvěžovač vzduchu do auta, ale tahle vůně se mi líbí. Je lehká a příjemně voní.


Tak tohle byly všechny miniaturky, které se v sadě nacházejí. Já nejraději mám ráda oranžovou Drei, která mě absolutně uchvátila. Všechny parfémky jsou ale úžasné. Strašně dlouho vydrží, chvilku je cítíte, ale později se ta vůně pro tebe vyprchá, ale ostatní ji stále cítí, což je přesně to, co od parfému každá žena chce. Měla jsem hodně komplimentů na tyhle parfémky, takže určitě udělají dojem. Pokud i právě ty chceš vyzkoušet nějaký přírodní Bio parfém ale nevíš jaký, tak určitě doporučím si zakoupit tenhle set, kde jsou všechny, vyzkoušet a potom si koupit plnou verzi až budeš vědět, jaký je nejlepší pro tebe.

Doufám, že i ty máš krásné voňavé dny. Do komentáře mi dej vědět, jaký je tvůj vztah k přírodní kosmetice a uvidíme se u dalšího článku, Ahoj. An. :)

Mini set bio parfémů - krasnakazdyden.cz - 275 kč*

*Produkty označené hvězdičkou mi byly zaslány PR zastoupením značky nebo e-shopem. Zaslání produktu nemá žádný vliv na výslednou recenzi. Všechny recenze jsou psány z osobních zkušeností na základě testování produktu.

You May Also Like

2 komentářů

  1. To je milé :-) na každý den jiná vůně, obchůdek krásná každý den a všeobecně přírodní produkty mám moc ráda :-)
    All my cosmetics

    OdpovědětVymazat
  2. Tak toto je naozaj super, nakoľko som aj ja uvažovala nad týmito vôňami, no nevedela som sa rozhodnúť. Napokon som si však radšej nevybrala žiadnu, no po tomto si zrejme kúpim nejakú z tých citrusových. Ďakujem za tip

    OdpovědětVymazat

Instagram