Top 4 podzimní rtěnky

by - 4:43 odp.


Jakmile je venku nižší teplota, začne padat listí a ráno je neskutečná zima, tak sahám po podzimních rtěnkách. Zkrátka temné rtěnky ale i červené jsou u mě normální a nosím je celý den. Podzimní a zimní měsíce jsou pro mě ty nejlepší měsíce na nošení krásných rtěnek. Zkrátka na jaro nosím zářivější a nude odstíny, v létě moc rtěnky nenosím a na podzim a zimu si užívám rtěnkové mánie. Jaké jsou moje top rtěnky teď čti v celém článku!

Jako první je jediná červená, kterou tu mám. Je to jedna z nejnovějších rtěnek, které doma mám. Tahle rtěnka je od Freedom a je v odstínu Red Wine. Určitě bych si pod názvem představila trochu jinou barvu, ale i tak je to krásná, formální červená barva, která má podtón více do růžova. Tahle rtěnka je krásně krémová, jednoduše se nanáší a krásně klouže po rtech. Pigmentace je absolutně úžasná. Na to, že se jedná o levnou rtěnku, tak je opravdu krásně pigmentovaná a kvalitní. Pokud tedy hledáš nějakou krásnou červenou rtěnku, tak se určitě podívej po Freedom kosmetice. Já Freedom kosmetiku nakupuji na notino.cz


Druhá rtěnka, která je nejnovější v mé sbírce je, konečně, Rimmel London 107. Kdo sleduje můj blog delší dobu, tak ví, že vždy když píšu o rtěnkách, tak nějakým způsobem se zmíním o odstínu 107.Jelikož jsem ji nikde v drogérii a online nesehnala, tak moje kamarádka ji sehnala a darovala mi ji k narozeninám, sice později, ale přeci. Tenhle odstín jsem nosila od té doby, co jsem ho dostala. Je to krásný temný až borůvkový odstín, který vydrží na rtech celý den. Je to krásná krémová rtěnka, krásně se nanáší a je neskutečně pigmentovaná a to hlavní, je matná. Já jsem ji sháněla hodně dlouho a budu si ji šetřit, ale zároveň nosit celý podzim.


Další rtěnka je o něco světlejší než 107, je to Catrice 340 Berry Bradshaw. Je to krásná borůvková rtěnka situovaná do spíše růžového podtónu, taková starorůžová, ale v borůvkové, jestli to dává smysl. Tuhle rtěnku už mám nějaký ten pátek a nosím ji pravidelně. Je to krásná krémová rtěnka, která je krásně pigmentovaná. Lehce se nanáší, krásně klouže po rtech a vydrží celý den na rtech. Pokud se ti zalíbila tak se určitě po ní podívej!


Poslední rtěnka je krásná temná borůvková rtěnka, kterou mám už hodně dlouho, ale pořád je úžasná a miluju ji stále stejně. Je to rtěnka od Oriflame Berry Blast. Bohužel nevím, jestli ji pořád mají nebo ji stáhly z prodeje, protože to bylo ve staré kolekci. Pokud na ni ale zarazíte, tak ji určitě kupujte! Je to krásná tmavá rtěnka, která je krásně pigmentovaná, klouže po rtech a nádherně se nanáší.


Tak tohle jsou mé 4 nejoblíbenější rtěnky pro tenhle podzim! Některé jsem nosila předtím a jiné jsou nové, ale všechny mám pořád ráda a ráda je nosím. Na tenhle podzim se moc těším a ještě více na to, jak budu nosit tyhle krásné rtěnky.

Doufám, že si užíváš první dny podzimu. Dej mi vědět do komentářů, jestli i ty nosíš, pokud nosíš, rtěnky podle ročních období. Měj se krásně a uvidíme se u dalšího článku!:) An.

You May Also Like

3 komentářů

  1. Z obrázkov by som netipla, že používaš ten istý odtieň Rimmel rúžu ako a teda 107, ale lásku k tejto farbe chápem, odtieň je krásny, taký dobordova a vydrží na perách fakt dlho, ale na úkor výdrže pery aj strašne vysušuje, no čo sa dá robiť, pre tú farbu to prežijem.

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherné odstíny. Tu rtěnku od Oriflamu mám taky a je super. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat

Instagram