Zvláštní rtěnky v akci!

by - 10:56 dop.


Za ty roky jsem si zamilovala červené rtěnky a tak nějak se to stalo mým poznávacím znamením. Časem jsem ale na stránce parfums.cz narazila na rtěnky od Freedom, které měly trochu jiné odstíny, než by normální člověk čekal. Asi se ptáš, kam tyhle odstíny nosím? No, jeden jsem měla na prague pride, další se moc nosit nedá. Čti dál a dozvíš se proč.


The Sky-walker je ten lepší odstín z tohoto dua které mám. Je to krásná stříbrná, která odráží světlo a při krásném slunečním dnu je naprosto oslnivá. Nejdřív jsem si tímto odstínem nebyla jistá, ale potom jsem se do rtěnky tak zamilovala, že kdybych mohla, nosím ji pořád. Co se týče samotné rtěnky tak je krásně krémová i pigmentovaná, nanese krásnou rovnoměrnou vrstvu. Co se týče výdrže tak je super, je to taková rtěnka na půl dne, přetřete a můžete dál. Je mi jasné, že tohle nebude každého šálek čaje, ale myslím, že třeba na večírek nebo karneval, či každodenní nošení je opravdu super!


Druhá rtěnka kterou jsem si pořídila je The Sith. Tahle černá je krásná s modrým odleskem, který je naprosto nádherný! Já sama ještě nevím, kam rtěnku budu nosit, ale na karnevaly nebo večírky je naprosto úžasná. Tahle rtěnka je krásně krémová, nanáší se opravdu nádherně, jediný její problém je ten, že není tak pigmentovaná, nebo spíš nepřiléhá na rty rovnoměrně. Samotná rtěnka pigmentovaná je, není to žádná sláva, ale barva se dá navrstviv. Jediný problém je, že na rty prostě nepřilehne v nějakých místech, i když mám rty připravené na rtěnku tak jako u každé jiné. Jediné řešení je dát pod rtěnku černou konturku a na to nanést rtěnku. Tohle potom udělá nádherný efekt černé rtěnky s modrým odleskem.


Já jsem si rtěnky oblíbila obě, i když jedna má problém s přiléhavostí, tak se problém dá vyřešit. Pokud máš ráda šílené rtěnky tak určitě se podívej na tyhle od Freedom. Tuhle kosmetiku najdeš na Notino.cz za 45 kč, což za kvalitu, kterou dostaneš je úplně za hubičku.

Doufám, že si užíváš podzimní dny a schválně mi dej vědět, jestli jsi někdy zkusila šílené barvy rtěnek nebo se jich bojíš. Uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

 1. Ten první odstín se mi na rtech líbí více, ale musím se přiznat, že na takové šílené barvy bych neměla odvahu. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zatím objevuji další bláznivé odstíny, ale zatím nemám odvahu s tím jít někam ven. :)

   Vymazat

Instagram