Makeup Revolution Vamp collection

by - 8:37 dop.


Kdo mě zná, tak ví, že miluji červené a vínové rtěnky -  hlavně teď na podzim, kdy je nosím prakticky každý den. Proto nikdy neodolám a zkouším nové a nové rtěnky, hledám další odstíny a rozšiřuji svou kolekci rtěnek. Proto kdy jsem viděla novou kolekci Vamp od MakeUp Revolution neodolala jsem a domů jsem si pořídila odstín Rebel with cause, jak se mě líbí odstín a jestli bych ho doporučila si přečteš v celém článku.


Rebel with cause je nádherný odstín přímo stvořený na podzim. Je to krásná krémová a hodně pigmentovaná rtěnka. Krásně klouže po rtech a nanáší se úplně bezvadně. Co musím uznat je to, že trochu zvýrazňuje nedostatky na rtech jako jsou malé útržky kůžičky na rtech od rozkousání nebo suché rty, tak je lepší předem udělat peeling, který tomu zabrání.

Výdrž je průměrná. Taková půl-večerovka,  kdy ji potom jednou přetřete a můžete zase v pohodě jít. Vydrží tak ty dvě - tři přetření. Po tom čtvrtém přetřením rty už o něco více trpí a jde to hodně cítit. Rtěnka se i trochu vpije do rtů, takže rty jsou potom takové narůžovělé, ale odličovač to zvládne. Konec konců, je to velice příjemná rtěnka takže pokud hledáš cenově přijatelnou rtěnku v tak krásném odstínu, tak se určitě podívej po téhle, stojí jen 44kč a za tu kvalitu je to jako za hubičku.


Tak co? Nosíš i ty takové odstíny nebo dáváš přednost spíše nude barvám anebo nenosíš rtěnky vůbec? Dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

Instagram