MANA

by - 4:16 odp.


Jsem člověk, který zkrátka miluje spánek a tím pádem ráno nestíhám a občas do školy běžím jen s taškou bez nějakého jídla. A právě proto, když jsem začala spolupracovat se značkou MANA, můj problém se zdál být vyřešen. Nevíš co je MANA a co umožní? Pokud jsi jako já, přečti si celý článek a třeba tvůj problém vyřeším.


Pokud nevíš, co co vlastně MANA je, tak je to nutriční nápoj, který obsahuje vše, co tělo potřebuje a připravíš ho do jedné minuty a co je ještě lepší, je to český nápoj! Celková myšlenka MANA nápoje se mi ohromně líbí a přikláním se k ní - Tvůrce Jakub Krejčík vytvořil MANA nápoj poté, co mu prarodiče zemřeli na rakovinu, to samé se stalo i mé babičce, právě proto s touhle myšlenkou soucítím.

Dostala jsem možnost od zastoupení MANA vyzkoušet jejich MARK 3. Když si tenhle nápoj objednáš, dojde ti starter kit, kde máš super flašku a odměrku, v druhé krabici se potom nachází prášek a olej, podle toho, kolik jídel si objednáš.  MANA má v sobě pečlivě vybrané suroviny jako olej z mořské řasy, sójový protein, vlákninu, kokosový lněný slunečnicový řepkový olej a další spousta super látek pro tvé tělo. MANA je také veganská a bio, je zkrátka pro všechny, ale obsahuje minimum lepku.


Příprava nápoje MANA je jednoduchá. K tomu právě slouží flaška a odměrka, která je k tomu určená. Potřebujete jenom MANA prášek, olej a vodu. Nic víc, nic míň. V balení je i návod jak nápoj připravit. Záleží už jenom na tobě, co si vybereš - svačina, normální jídlo nebo velké jídlo. Zkrátka cokoliv budeš chtít. Do nápoje se potom dá přidat i různé ovoce a dochutit podle toho jak budeš chtít - například skořicí. Potom stačí všechno protřepat a nápoj je hotový.

Co se týče flašky a odměrky, tak určitě bych ocenila buď menší odměrku v průměru nebo větší hrdlo flašky v průměru. Prášek se docela blbě dává do flašky, většinou to dopadne tak, že mám celou kuchyň bílou. Na oleji se mi strašně moc líbí to, že voní po vanilce a připomíná mi mé vanilkové cupcakes. Na přípravě opravdu není nic těžkého a všechno se dá zvládnout během několika vteřin.

Celkově MANA je sladký nápoj, který nijak nechutná, proto je dobré, si nápoj nějak ochutit. MANA je super nápoj, dokáže zasytit, rychle si nápoj uděláte, jen má takovou zvláštní texturu. Já bych to přirovnala jako těsto na buchtu, kdy místo polohrubé mouky dáte hrubou. Zkrátka v nápoji cítím takové jemné zrníčka prášku, které jsou asi tím důvodem, proč si nejsem jistá, jestli je tohle nápoj pro mě nebo jestli jsem nápoj špatně míchala.


MANA nápoj je určitě něco, co usnadní život všem, co nestíhají nebo se jim nechce vařit anebo chtějí něčím změnit jídelníček. Určitě se musí ponechat cena vs. kvalita. Nápoj v sobě má všechno, co lidské tělo potřebuje, mě hlavně pomáhá s tím, že jsem přešla na vegetariánství.  

Já moc děkuji zastoupení MANA za zaslání starter kit a MARK 3 na vyzkoušení. Jsem zvědavá, kam se MANA posune dál a jak se bude vyvíjet. Pokud tě nápoj zajímá, tak se můžeš podívat na oficiální stránky www.mojemana.cz kde najdeš všechno potřebné na objednání. Základní starter kit s 35ti jídly zakoupíš za 1700kč.

A co ty? Myslíš si, že náhrada stravy nápojem MANA je dobrá a sama bys ho vyzkoušela nebo máš jiný názor? Dej mi vědět do komentářů, těším se na ně!:) Uvidíme se u dalšího článku, An.:)

You May Also Like

0 komentářů