Manhattan multi effect eyeshadow

by - 8:08 dop.


Miluji přirozené líčení, hlavně když se jedná o bronzové nebo zlaté líčení. Proto ráda objevuji nové stíny v těchto barvách. Na kosmetiku Manhattan jsem narazila už dříve online na Notino.cz a později v Německé drogérii. Od této značky jsem měla řasenku, která byla super a tak jsem se rozhodla, že se podívám i na jejich další sortiment. Proto jsem zvolila stíny multi effect eyeshadow. Jak si vedl tenhle mono stín najdete v celém článku.

Určitě co jsem si hned všimla bylo to, že se balení stínu strašně špatně otevírá. A právě kvůli tomu se mi stalo to, že jsem si do stínu rýpla nehtem. Takže teď mám ve stínu díru. Na tohle bych si určitě dala pozor. Anebo pokud nejste tak nešikovní jak já, tak to otevřete bez chyb. Další věc, které jsem si všimla je ta, že pánvička stínu je jenom malou dávkou lepidlem přilepena do obalu a jen tak tak tam drží. Kdybych chtěla, tak lehce bych pánvičku vyndala z obalu ven.


Co se týče samotného stínu. Je měkký, lehce se nabere na štětec. Moc neopadává, ale zase není tak moc pigmentovaný. Je to takový jemný zlatavý lesk. Spíš bych řekla, že je to takový malý rozjasňovač - např. do slzného kanálku nebo pod obočí. Jako stín na oční víčko je super přes nějaký další stín.
Pokud by někdo chtěl použít tohle mono jako samostatný stín, tak určitě doporučím slečnám, které s líčením začínají a chtějí nějaké ty stíny.


Každá kosmetika má nějaké své dobré a špatné produkty. Tohle si myslím, že není zrovna dobrý produkt, ale nějaké využití by se k tomu našlo. Od této značky mám ještě jeden produkt, který je zase super, takže se můžete těšit na další recenzi.

Schválně mi napište, jestli jste se někdy setkaly s takovým produktem a uvidíme se u dalšího článku, An.:)

You May Also Like

0 komentářů

Instagram