Navia: mangový krém

by - 10:11 odp.


V poslední době doma mám spoustu přírodních produktů. Jedním z nich je i Navia mangový krém. Kdo mě zná tak ví, že mango absolutně miluji a můžu se po něm utlouct a taky že trpím na suchou pleť a takové krémy střídám jako ponožky, protože se snažím najít ten pravý krém na svou pleť. Jak si vedl tenhle krém, dočteš se v článku.


Tenhle krém je jiný než jsem kdy vyzkoušela. Je to nadýchaný krém na suchou pleť s mangem, který by měl pomoct se suchou pokožkou na celém těle. Sama jsem si myslela, že krém bude vonět jako mango, ale nevoní tak -jeho vůní vůbec nedokáži popsat.

Samotný krém je takový zvláštní. Stačí opravdu malinko na celý obličej. Krém je opravdu hodně mastný a strašně moc dlouho mu trvá než se vstřebá do obličeje, což je špatné třeba ráno, když si dáváte makeup. Pleť je mastná a makeup na ní nedrží tak jak by měl - dalo by se říct, že makeup "cestuje" po pleti a vytváří fleky. Zkrátka ráno s tímto krémem nikdy nepočítej. Pokud jsem ale krém měla přes den bez makeupu, tak mi přišlo, že krém působí úplně všude, jen ne na suchých místech, kde by měl působit.  

Proto mám tenhle krém ráda večer předtím než jdu spát. Krém má potom dostatečný čas na to aby se vstřebal a ráno je pleť přichystaná na jiný produkt na suchou pleť, který mi připraví pleť na celý den bez toho, abych měla suchá místa.


Krém jsem si ale přes to oblíbila, hlavně kvůli jeho textuře. Nemůžu říct, že by to byl nejlepší krém, který bych kdy měla, ale něco na něm bude. Určitě není na extrémně suchou pleť ale na lehce suchou.

Máš suchou pleť? Zkoušela jsi někdy přírodní krémy nebo krémy od značky Navia? Dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku. :)

Já bych chtěla poděkovat Kristině z e-shopu blueberryhill za krásnou spolupráce a zaslání produktu. Moc jí za to děkuji a těším se na další spolupráci. :)

 Navia Mangový krém: https://www.blueberryhill.cz/navia-mangovy-krem-pro-suchou-a-citlivou-plet/ *

*Produkty označené hvězdičkou mi byly zaslány PR zastoupením značky nebo e-shopem. Zaslání produktu nemá žádný vliv na výslednou recenzi. Všechny recenze jsou psány z osobních zkušeností na základně testování produktu.

You May Also Like

1 komentářů

  1. Milá An, krémy bez obsahu vody, jako je tento, doporučuji aplikovat na navlhčenou pleť, ideálně po večerní sprše či vaně. Krém se tak hezky vsákne do pokožky a stačí ho opravdu malé množství na celý obličej :-) Kristina

    OdpovědětVymazat

Instagram