Péče o blond vlasy: Fialový šampón

by - 10:11 dop.


S odbarvením na blond přišla i následná péče o vlasy, která nejen vyžadovala vyživení suchých vlasů, ale i odstranění žlutých odstínů ve vlasech. Jak jsem si vlasy odbarvila najdete v článku Zde, kde jsem psala, že mi nevyšlo barvení vlasů, ale zbavila jsem se žlutých odstínů. Nakoupila jsem tedy fialový šampón, který je tak opěvovaný a zkusila ho. Jak jsem byla nebo nebyla spokojená najdeš v článku.

Loreál fialový šampón je slavný hlavně mezi bloggerkami a proto jsem zvolila práv tenhle, protože to má být právě TEN šampón, který zbaví vlasů žlutý odstín. A tak jsem si jeden pořídila, abych zkrátka zjistila, jestli funguje a potom zainvestovala do většího balení.


Musím říct, že jsem ze šampónu byla hodně zklamaná. Na to, jak je šampón vyhlašovaný, tak mi s vlasy nic neudělal. Vypoužívala jsem celé balení, ale od mého posledního barvení se nic nestalo. Na vlasech jsem zkrátka neviděla žádný rozdíl, který bych čekala. Barva zůstala stejná a nějaké mizení žlutých tónů, které se postupně vytvářejí, se nestalo. Byla jsem z toho hodně zklamaná, protože jsem od něho hodně očekávala. Potom jsem dala na radu mého kamaráda a zkusila jsem fialku.


Samotnou fialku jsem ale použít nechtěla, protože bych měla úplné fialové vlasy, což tak moc tmavé jsem nechtěla. Zkrátka jsem vzala obyčejný šampón, do kterého jsem přidala fialku a tak mi vznikl fialový šampón, který opravdu funguje. Nechávám ho na vlasech tak 20 minut a žluté odstíny potom zmizí.

Nejspíše zaleží na tom, jaké kdo má vlasy, já sama jsem s Loreálem nespokojená a nějak jsme spolu nevyšli. Zatím si vystačím s fialkou a vyzkouším něco nového, co třeba bude fungovat.

Máš nějakou zkušenost s fialovým šampónem nebo nějaký jinačí trik? Dej mi vědět do komentáře a uvidíme se u dalšího článku, An.:)

You May Also Like

2 komentářů

 1. O fialce slyším poprvé, vlastně jsem nikdy takový problém neměla... Ale jsem ráda, že si našla něco, co ti vyhovuje :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky by mě to nenapadlo nebýt spolužáka, ale třeba něco ještě najdu :)

   Vymazat

Instagram