Blogmas: Balea adventní kalendář

by - 8:27 dop.


Určitě sis všimla, že v posledních letech se stal velký boom v oblasti adventních beauty kalendářů. Letos už máme velké množství kalendářů, ze kterých si můžeme vybírat - jak už z těch dražších kalendářů anebo z těch levnějších, přístupnějších. A protože já letos doma mám adventní kalendář od značky Balea tak ti ho trošku více ukážu.

Už jenom od pohledu jsem si kalendář zamilovala. Je fialový s krásným vánočním motivem a je na něm sob, takže je ještě sto krát lepší. Dárečky, vločky, stromky, ptáčci, mašle -  no zkrátka je nádherný a určitě se bude líbit i tobě.

Kalendář je poměrně veliký, tedy větší než většina beauty kalendářů, které jsem viděla. Nachází se v něm 24 produktů - ať už z klasické Balea kolekce anebo právě s té vánoční kolekce. Určitě tyhle kalendáře jsou super v tom, že vyzkoušíte mnoho pečujících produktů na tělo i vlasy a navíc - Balea je super pečující kosmetika, která je cenově přijatelná. Určitě sestojí za to, se na kalendář podívat.

Jedinou nevýhodu je to, že na zadní straně je papír, na kterém je napsané a podrobně ukázané v jakém okénku se co skrývá. Papír se sice dá oddělat a vyhodit, ale jenom po tom, co kalendář dostanete z obalu, jinak na něm není žádná informace, co a kde je.


 Určitě pokud se ti kalendář líbí tak bych si pro něj rychle zašla, už jsem jich moc neviděla, ale jsem si jistá, že v našem českém DM se prodává, viděla jsem ho v nabídce. Já jsem kalendář dostala dovezený od kamarádky z Německa, takže bych byla rychlá a posnažila se ho najít v drogérii.

Pokud ale nechceš si kalendář kupovat, ale chceš vědět, co v něm je, tak sleduj můj snapchat - @AnJind a instagram @AnJindrová, kde budu sdílet, co se skrývá v okénku.

Tak co? Máš už doma nějaký beauty kalendář nebo zůstáváš u klasického čokoládového? Dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

9 komentářů

 1. Já už jsem ho bohužel nestihla :/.
  Můj blog: Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je škola, je krásný, ale třeba ještě někde bude, anebo příští rok :) zatím můžeš sledovat u mě na instagramu co v něm je :)

   Vymazat
 2. Já nějak pořád nevím jestli se mi nápad s beauty kalendáři líbí nebo ne. Ano dostanete plno nových produktů, ale produkt vám nemusí sedět, nebo dostanete něco co se vám nelíbí, nevoní, nebude se vám líbit odstín atd. Asi si radši vyberu produkty sama.

  http://life-by-marie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si tedy adventní kalendář užívám, přeji jenom většina kalendářů na zadní straně má napsané, co se v něm ukrývá, takže nějakým způsobem se dá zjistit, jestli se ti kalendář bude hodit. Navíc podle mě je právě kalendář super z ohledu toho, že vyzkoušíš produkty v malé verzi a potom se rozhodneš, jestli budeš investovat do plného balení, kdežto když si např. koupíš plné balení a nesedne ti, tak budeš asi více zklamaná, než kdyby ti nesedla miniaturka. :)

   Vymazat
 3. Priznám sa, že ja som na neho ešte nemala šťastie a v slovenských obchodoch som ho ešte ani nevidela. Možno sa len stihol výpredať skôr ako som prišla do predajne :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to možné, u nás v DM jsem viděla jen jeden a v praze třeba už žádný, ale třeba se ještě někde nějaký najde :)

   Vymazat
 4. "Mikuláš" mi zase přinese beztak jen čokoládový, ale nějaký kosmetický bych ráda vyzkoušela :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čokoládový jsem si také letos nadělila takže mám dva a hned dvojí lepší ranní vstávání :)

   Vymazat