Blogmas: Top 5 zimních rtěnek

by - 12:08 odp.

Kdo mě zná a sleduje blog, tak ví, že pravidelně vycházejí články o top rtěnkách. Ať už k ročnímu období nebo k nějaké události. Dnes jsem si pro tebe připravila článek o rtěnkách na zimní období, které jsem si opravdu oblíbila.


Jako první začnu s Rimmel. Jejich rtěnky jsem si za ta léta opravdu oblíbila. Jako první určitě tady mám 07, která je krásná matná červená. Tenhle odstín jsem strašně dlouho nemohla sehnat až kamarádka mi ji dovezla a já si konečně mohla říct, že ji mám. A jako druhá je 01 která je taková krásná temná červená. Obě tyhle rtěnky jsou krásné krémové, červená je matná a černá je lesklá. Obě mají dlouhou výdrž - dají se mnou několik hodin ve škole, spoustu jídla, pití i mluvení. Určitě pokud hledáš nějaké super červené rtěnky tak se určitě podívej po těchto!


Další rtěnky jsou tyhle od značky Freedom. Ačkoliv jedna je fialová, tak jsem si ji hodně oblíbila a je to něco jiného, něž klasická červená rtěnka. Obě rtěnky jsou krásně krémové a pigmentované. Lehce se s nimi manipuluje a jejich výdrž je také krásná. Vydrží se mnou ve škole, ale po nějakém jídle se musejí přetřít, ale jenom jednou a potom zase můžu fungovat. Určitě se na ně podívej, pokud hledáš kvalitní levnou rtěnku!


A poslední rtěnka, o které se v tomhle článku zmíním je tekutá rtěnka od Kylie Cosmetics. I když jsem ji v článku o ní řekla, že jsem z ní byla zklamaná, což jsem byla, tak přeci takovou rtěnku jen tak nevyhodím, když svou práci plní. Hodně jsem si ji ale oblíbila, dala se mnou i stužkovací večírek, kde jsem jedna, pila a hodně mluvila. Takže jako výdrž super! Její nevýhoda je v tom, že se po objednání se na ni dlouho čeká než dorazí.

Tak to jsou mé top 5 rtěnky an letošní zimu. Napiš mi do komentářů, jestli některou z těchto rtěnek vlastníš i ty a pokud máš nějakou jinou oblíbenou, tak kterou! Těším se na všechny odpovědi a uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Tu rtenku od značky Freedom mam taky a myslím ze i ten stejný odstín té fialkove. Já jsem s ni moc spokojena. Narazila jsem na ni při nákupu dárku a tu barvu jsem musela mít. Cenově jsou suprove dostupné a já jsem ji ještě kupovala v nějaké slevě :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Sama jsem také s barvičkou moc spokojená a určitě se podívám i na další, protože cena a kvalita jsou zkrátka super! :)

      Vymazat