Navia: tuhý šampón a deodorant

by - 4:37 odp.


Ráda zkouším nové věci, které jsem nikdy nevyzkoušela. A když jsem dostala tyhle dva produkty, brala jsem je jako výzvu. Navia je slovenská značka, která vyrábí přírodní kosmetiku a právě v jejich portfóliu naleznete i tuhý šampón a tuhý deodorant. Jak dopadly v rukou mého testování si můžeš přečíst v celém článku.Nejvíc jsem byla zvědavá na tuhý šampón. Nikdy předtím jsem tuhý šampón neměla a vlastně jsem se celé technologii tohohle vyhýbala a raději jsem zůstala u normálního šampónu. Ze začátku jsem si ani nebyla moc jistá, jestli mi způsob nanášení na vlasy bude vyhovovat anebo jestli produkt zařeknu. Nakonec jsem ale byla příjemně překvapená. Šampón jsem jednoho dne vzala sebou do koupelny s tím, že už ho konečně musím vyzkoušet. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si ho zamilovala. Zkrátka jsem jemně šampónem přejela po vlasech a potom masírovala až se vytvořila pěna - a že jí bylo! Navíc šampón krásně voní a tím, že je přírodní tak ti rozhodně nezničí vlasy, což je velké plus. Určitě velkou výhodou je jeho výdrž. I po několika umytí tímhle šampónem tak vypadá, jako by byl stále nový! Za mě tenhle šampón má ohromné plus!


Tuhý deodorant je ale jiná pohádka. Já jsem fanda kuličkových nebo sprejů. Tuhé deodoranty moc ráda nemám a tak jsem nevěděla, jestli budeme kamarádi nebo ne. Určitě co je velké plus je to, že deodorant krásně voní a zase - je přírodní, tudíž je šetrnější k pokožce. Můj problém je ten, že nevidím, že by nějak fungoval. Po nanesení si připadám, jakoby deodorant strašně lepil a vlastně vůbec nic nedělal. Navíc, i když jeho vůně je krásná, tak ho cítím i po nanesení a po několika minutách už bych ji raději ani nechtěla cítit, protože je to opravdu silná vůně, kterou fakt cítíte. Pro mě určitě není, ale jsem si jistá, že nějaké spokojené majitele si určitě najde.

Tak co? Co říkáš ty na tuhé šampóny a deodoranty a ještě k tomu přírodní? Dej mi vědět do komentářů a uvidíme se u dalšího článku, An. :)


Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány e-shopem nebo PR zastoupením značky. Zaslání produktu nemá žádný vliv na výslednou recenzi. Všechny recenze jsou psány na základě osobního testování.

You May Also Like

1 komentářů

  1. Ten tuhý šampon mě dost zaujal, měla jsem na vyzkoušení jeden od Soaphoria, ale ráda bych vyzkoušela i nějakou jinou značku.
    Beauty by K.

    OdpovědětVymazat

Instagram