Rok 2016

by - 10:04 odp.


Můj rok 2016. Jakoby to bylo včera, kdy jsem slavila Nový rok u kamarádky a dnes sedím ve svém pokoji, zahlcena prací na portfoliu na vysokou školu a místo toho, abych pracovala, tak píšu tenhle článek. Ano, ráda prokrastinuji. Ale chtěla jsem si udělat čas, kdy si sednu k počítači a podívám se na to, co se za rok 2016 stalo.Rok 2016 byl pro mě asi z nejlepších ale i jeden z těch horším. Jasně, ty horší části zde zmiňovat nebudu. Chci se ohlédnout za rokem 2016 v nějakém pozitivním ohlasu. Tenhle rok jsem započala v Brně u kamarádky, kde jsem strávila Silvestra. Což musím říct, že takovýhle začátek nového roku byl super. A i s tímto přišlo i několik nových předsevzetí - pro mě, goals, které jsem si chtěla tenhle rok splnit. Musím říct, že většina z nich se mi splnit podařila, což mě velice těší. Všichni známe takové ty - chci zhubnout, začít jíst zdravěji, cvičit. Já si dala několik spíše realističtějších bodů, které jsem chtěla splnit a jsem za ně ráda. Učinila jsem i větší rozhodnutí a přestala jsem jíst maso - je ze mě vegetarián!

Únor byl pro mě přelomový měsíc - oslavila jsem své 18té narozeniny! Oficiálně jsem se stala dospělákem. Každý z nás jsme se na to těšili, že konečně půjdeme na párty a můžeme pít legálně. Pravda je taková, že to není už takový adrenalin jak býval.

Upřímně, další měsíce pro mě byly takové klasické. Až další highlight jsem měla v květnu. Vytvořila jsem fotografický projekt s názvem Pod maskou, který má velký úspěch a do dnešního dne se na něm pracuje. Zveřejňovala jsem jednu fotografii a doufám, že projekt se brzy dokončí a já ho budu moct prezentovat v celé kráse.

V červnu jsem se vrátila zpátky do Berlína! Tentokrát jsem zde strávila celý týden u kamarádky, prozkoumala Berlín tak jak nikdy, nakupovala - zkrátka jsem se na týden stala tou pravou Berlíňankou a zažila super koncert, kde jsem potkala super lidi a zažila úžasný koncert, kde jsem byla jako VIP! To je zkrátka zážitek - nemluvě o tom, že jsem se krásně spálila na sluníčku a když říkám krásně - nikdy si v červnu na koncert neberte kraťasové lacláče a tílko, když je horko a sluníčko hodně svítí. V červnu jsem také se spolužáky uvedla první naši vlastní výstavu - lidské tělo / odraz duše a můžete se podívat na krásné video od kamarádky Elišky právě z vernisáže!


V červenci se splnil můj dětský sen a já se alespoň na chvilku stala lovcem pokémonů, i když musím říct, že mě to po chvilce přestalo bavit. Své léto jsem trávila na letní filmové škole, zašla na několik výstav, natočila svůj první film, fotila.

Druhý prázdninový měsíc jsem se vydala do Prahy na svůj první Prague Pride pochod, který je jeden z největších zážitků za tenhle rok a už se moc těším na další! Jsem moc ráda, že jsem tohle mohla zažít s kamarády a také mohla poznat nové - tímto zdravím Viktora! A abych nezapomněla - stala se ze  mě blondýna!

V září jsem se vrátila zpátky do školy -můj poslední ročník na střední škole, maturitní. Taková ta velká zkouška dospělosti, které se bojím už nějaký ten pátek, ale snah to bude v pohodě, doufám. A aby bylo jasné, rozhodně to není jako muzikál ze střední. pro blog nastala také super věc - konečně po zařizování, třikrát sláva - mám vlastní doménu! A že ta doména blogu sluší!

V říjnu jsem začala chodit do autoškoly. Věřte tomu nebo ne, odhodlala jsem se přihlásit na hodiny a začala se učit řídit. Ne, nikomu jsem neublížila a řekla bych, ze mi to šlo.  Občas jsem chybovala, neuměla zaparkovat na první pokus - to neumím ani teď, ale dalo se to. A Aneto, nauč se rozdíl mezi pravou a levou a vždy zapni světla. Jo, je to oříšek.

V listopadu mi začalo zkouškové období, ale koncem měsíce jsem měla svůj stužkovací večírek, který byl super a moc jsem si ho užila, zkrátka svoje spolužáky bych nevyměnila. A potom jsem se vydala do Prahy na koncert mé oblíbené kapely Bastille. Koncert, na který nikdy nezapomenu a mohla bych jít znovu.

Ano, v prosinci se ze mě úspěšně, na první pokus, stal řidič! A upřímně, měla jsem strach, asi po 500 metrech jsem myslela, že mě vyhodí, ano, zdechlo mi auto, podotýkám, né mojí chybou - když jsem se chtěla rozjet, učitelka mi stála z nějakého důvodu na brzdě, i když vůbec neměla. Zkoušky jsem udělala a je ze mě blondýna za volantem. Se třídou jsem také zažila Mikuláše ve škole, byla to sranda a já se těším na poslední zvonění. A určitě stojí za zmínku to, že jsem vyhrála podepsané CD Bastille! Tohle bylo teprve završení roku 2016.

Teď zkrátka sedím ve svém pokoji v obložení spousty jídla, poslouchám videa na youtube a píšu článek. Určitě bych měla jít si napsat goals na rok 2017, abych věděla na co se zaměřit. I když rok 2016 byl jako horská dráha, já si ho užila a doufám, že rok 2017 mi přinese mnoho dalších zkušeností a zážitků na celý život. Zároveň bych chtěla poděkovat i všem e-shopům i PR zastoupení za skvělé spolupráce a umožnění vyzkoušet věci, které jsem nikdy nevyzkoušela. Vám totiž patří veliké díky, že jste tady se mnou tenhle rok byly!

Ale ještě větší díky a velké objetí patří všem čtenářům, kteří ať už pravidelně nebo nepravidelně čtou můj blog, komentují a píší mi zprávy. Opravdu moc mě to těší a jsem ráda, že můžu mít takové čtenáře jako jste zrovna vy! Posílám vám tu největší porci lásky a objetí jakou můžete dostat. Jste nejlepší!

Všem vám přeji krásný rok 2017. Ať už bude super nebo bude stát za nic, určitě z toho vyčerpejte co nejvíc můžete! Nenechte se ničím rozhodit a buďte královnami svého světa! Doufám, že si všichni užíváte nový rok. Já se těším, co mi blog přinese a jsem nadšená a zvědavá co to bude. 2017, tuhle jízdu můžeme rozjet!

You May Also Like

2 komentářů

 1. Ty zážitky vypadají parádně! Ten Berlín nebo Bastille bych si hned nechala líbit :D Jinak hodně štěstí s maturitou a vůbec plno úspěchů do roku 2017! :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli jednou budeš mít možnost, určitě jeď do Berlína, je to magické místo! A moc děkuji ´:) I tobě přeji jen to nejlepší do tohohle roku! :)

   Vymazat