Roll On s vůní levandule

by - 1:18 dop.


To, že miluji vůni levandule není žádná novinka. Levandulová sůl do koupele, bath bombs, krémy a teď dokonce i roll on* . Sama si někdy říkám, že levandulových věcí mám doma požehnaně, ale upřímně, levandule není nikdy dost a já doma mám víc a víc produktů s vůní levandule. Jak jsem si užívala tenhle roll on se dočteš v článku.


Určitě znáte takový ten pocit, kdy zkrátka ráno nestíháte a jenom do kabelky naházíte věci a utíkáte z domu. Ano, to je přesně můj případ za poslední měsíce. Zkrátka nejsem ranní ptáče. Co jsem ale každý den hodila do kabelky nebo batohu je tenhle levandulový roll on, který jsem se nejen že oblíbila já, ale i mé spolužačky ve škole.

Ve většině času si nanesu roll on ráno na zápěstí a na krk. Zkrátka klasika, kterou děláme všechny a ve většině času třeba jednou - dvakrát přetřu ve škole. Takové osvěžení a také, abych se uklidnila a nerozčilovala nad věcmi okolo.

Pokud se ptáte, jestli je tohle jenom taková ta náhražková vůně levandule, co často bývá, tak se nemusíte bát, tohle opravdu voní jako levandule. Představte si levandulové pláně, jak sedíte uprostřed všech květin a cítíte tu krásnou vůni levandulí, přesně tak to voní. Zkrátka nádherně.

Vždy když si roll on nanesu ve škole, tak během minuty vůně provoní celý náš ateliér a spolužačka na druhé straně se na ně dívá a ví, že jsem to zase byla já, kdo vytáhl tenhle levandulový zázrak. Určitě ale co se týče výdrže tak bych ocenila, kdyby vydržel déle. Možná je to mnou, ale levanduli ze sebe cítím tak dvě tři hodinky a potom už ne. Ale jinak jsem si roll on velice zamilovala a používám ho snad každý den.


A co ty a levandule? Máš ji ráda nebo ji zrovna moc nemusíš? Dej mi vědět do komentářů, já se budu těšit! Uvidíme se u dalšího článku, An. :)

Levandulový Roll On - https://www.blueberryhill.cz/akamuti-aromaticky-roll-on-levandule/

*Produkty označené hvězdičkou mi byly zaslány e-shopem nebo PR zastoupením značky. Zaslání produktu nemá žádný vliv na výslednou recenzi. Všechny recenze jsou psány na základně osobního testování produktu.

You May Also Like

3 komentářů

 1. Já vůni levandule v kosmetice moc nemusím, ale kdyby byl v jiné vůni, tak bych i já ráda vyzkoušela. Jen škoda té krátké výdrže. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se podívej na stránky blueberryhill.cz jsou i s jinou vůní, takže si určitě vybereš! Já levanduli mám moc ráda, takže si ji velmi užívám. :)

   Vymazat
 2. Miluji tyto roll-ony, já mám jeden od Saloosu, který mám v práci v šuplíčku a natírám si s ním zápěstí, když jsem unavená.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat

Instagram