Bath&Body Works

by - 7:00 dop.


Bath&Body works je značka, kterou jsem objevila díky anglické youtuberce - Zoe Sugg. Ona sama si tuhle značku velice chválí a já prostě neodolala a chtěla jsem něco od nich vyzkoušet. Bohužel ještě do nedávna se Bath&Body works dal sehnat jenom v Americe a do Evropy neposílali. Takže jsem si hold musela počkat až do téhle doby, kdy mám doma tři produkty a chystám se na další!
Když jsem prohlížela výprodejní nabídku, a věřte, skoro všechno bylo vyprodané, tak jsem mezi posledními kousky stihla tenhle room refresher, který voní jako japonské třešňové květy, jsou to takové ty krásné růžové stromy, které vidíte na fotkách. Tak tenhle room refresher má tedy 42,2g produktu v sobě. Vesměs to je taková malá lahvička, která krásně vypadá na nočním stolku nebo na toaletce. Stačí dvakrát stříknout do prostoru, doslova se váš pokoj rozvoní do nádherné květinové vůně a když necháte otevřené dveře do celého bytu, rozvoní všechny místnosti. Zkrátka já jsem nadšená a určitě až vypotřebuji tenhle tak zkusím jiný.


No a jelikož svíčky nebyly, tak jsem sáhla do druhé věci, která byla na skladě - antibakteriální gel. A ne jeden, rovnou dva. Od doby, co byla v Brně žloutenka jsem si nějak na tyhle gely zvykla tak moc, že musím mít všude jeden. Doma v toaletce, u počítače, ve škole, v kabelce. No zkrátka všude. Hodně ráda mám Balea gely, ale když jsem viděla tyhle, tak jsem řekla, že si prostě dva pořídím a bude to. Já jsem si tedy vybrala Just Peachy - úžasná ovocná vůně, která je strašně příjemná, trochu sladká, ale nic co by se nedalo vydržet. Honolulu sun je zase příjemná letní vůně s kokosem a trochu i med. Oba dva gely se krásně rychle vstřebají do kůže a nejsou lepkavé, což je něco, co u gelů prostě chci a vyhledávám. Oba dva jsem si zamilovala, i když Just Peachy mám o něco raději.

Já jsem si Bath&Body works zamilovala. Moc. Těším se až vyzkouším další produkty a doufám, že si je zamiluji tak moc, jako jsem si zamilovala tyhle.

Do komentářů mi napiš jestli i ty používáš antibakteriální gely a pokud máš nějaký oblíbený, tak jaký! Uvidíme se u dalšího článku, An. :)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Wau, tie produkty vyzerajú naozaj skvelo! :) Od tejto značky doma ešte nič nemám, ale plánujem :)
    my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

    OdpovědětVymazat
  2. Tak tuhle značku neznám, ale už jenom jak to popisuješ, tak to budou určitě super produkty. Já používám antibakteriální gely a nejčastěji Baleu a nebo Carex. Také jsem si na ně zvykla a mám je pokaždé u sebe :)
    Inspiration by Linda

    OdpovědětVymazat